Євромайдан SOS вбачає у справі Кирила Сілівончика політичний мотив

Дата: 14 Липня 2015
A+ A- Підписатися

Волонтерська ініціатива Євромайдан.SOS додала 22-річного білоруса Кирилла Сілівончика до інфографіки, присвяченої українським політичним в’язням в Росії.

Кирила Сілівончика затримали на нижньогородському військовому заводі 18 грудня 2014 року, де він працював адміністратором. У квітні 2015 року Московський окружний військовий суд засудив його за статтею 205.2 КК РФ (публічні заклики до тероризму) за допис в соціальній мережі “Вконтакте”.

У вироку йдеться, що молодик “у жовтні 2014 року на своїй сторінці в соціальній мережі розміщував фотографії та робив записи, в яких висловлював своє ставлення до подій в Україні, закликав “вбивати москалів”,”повернути Крим Україні” тощо. Серед зображень, які розповсюджував Кирило Сілівончик було таке, на якій український солдат “рве російський прапор і топче герб”.

Молодик визнав провину, оскаржуватити вирок не став.

Деякі українські правозахисники вважають вирок суду вмотивованим, однак Євромайдан.SOS вбачає у цій справі політичний мотив. До політичних в’язнів Сілівончика зараховує також, приміром, російський ліберальний сайт Грані.ру.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: