Зустріч з питань закупівлі ліків міжнародними організаціями

Дата та час події: 07 Липня 2015, 12:00
A+ A- Підписатися

7 липня о 12:00 у Верховній Раді України (Київ, вул. Садова, 3-а, к. 330, 3 поверх) відбудеться Консультаційна зустріч щодо участі міжнародних організацій у закупівлі ліків та вакцин для України.

Метою заходу є обговорення плану дій щодо співпраці МОЗ України з міжнародними організаціями задля здійснення закупівель лікарських засобів у 2015 та подальших роках. 

Завдяки спільним зусиллям пацієнтських та громадських організацій, на виконання положень, закріплених в Коаліційній угоді, відбулась історична для України подія – Верховна Рада прийняла пакет законопроектів, що передбачають передачу державних закупівель ліків та вакцин міжнародним організаціям. Такі нововведення дозволяють отримати низку переваг: закупівлю високоякісних препаратів за оптимальної ціною, скорочення ланцюга поставки лікарських засобів, усунення корупційних ризиків та проведення закупівель відповідно до прозорих і відкритих правил та процедур міжнародних організацій. 

У зустрічі візьмуть участь представники Міністерства охорони здоров’я України, Комітету з питань охорони здоров’я, Комітету з питань запобігання та протидії корупції, міжнародних організації (ВООЗ, ПРООН, ЮНІСЕФ, IDA Foundation, Crown Agents та інші) та БФ “Пацієнти України”. 

Прохання мати при собі журналістське посвідчення та паспорт. 

Акредитація сьогодні до 16:00 за телефоном (044) 255 35 03 

З питаннями звертатися до Марина Єнжиєвської 067 580 10 12

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: