Зустріч з медіаюристами “Платформи прав людини” на тему поширення інформації під час воєнного стану

Дата та час події: 31 Серпня 2022, 10:00
A+ A- Підписатися

31 серпня  2022 року о 10:00 відбудеться така онлайн-зустріч з медіаюристами ГО “Платформа прав людини”. 

Ці зустрічі проводяться у форматі “запитання – відповідь”, і кожна з них – це можливість наживо поспілкуватися про свободу вираження поглядів з юристами й адвокатами, що практикують у сфері медіа, поділитися своїм досвідом з колегами та почути відповіді на свої запитання.   

Цього разу обговорюватимемо питання поширення інформації під час воєнного стану.  

Щоб отримати запрошення на подію, необхідно зареєструватися за посиланням: 

http://surl.li/ctmpm

Поставити своє запитання можна як заздалегідь, під час реєстрації в гугл-формі, так і в прямому ефірі безпосередньо під час зустрічі.

Тож запрошуємо подискутувати й пошукати відповіді на важливі виклики сьогодення для свободи вираження поглядів разом з нами.

Дедлайн реєстрації на зустріч 29.08.2022, 9:00.

31 серпня на ваші запитання відповідатимуть:

Євген Воробйов, медіаюрист, адвокат, має юридичний досвід понад 10 років, що охоплює досвід як на державній службі, так і приватної практики. Життєве кредо: “Не знаєш як діяти? Дій за законом!”

Ольга Вдовенко, адвокатеса, експертка з питань доступу до публічної інформації, веде правозахисну діяльність і займається консалтингом неурядових організацій із 2002 року.

Людмила Опришко, адвокатеса, медіаюристка, медіатренерка, має більш ніж 20-річний досвід захисту професійної діяльності журналістів та ЗМІ, чимало виграних справ в українських судах та Європейському суді з прав людини.

Олександр Бурмагін, медіаексперт. Понад 20 років захищав право на свободу слова в національних судах та Європейському суді з прав людини. У грудні 2021 року Олександра призначено Верховною Радою України до складу Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.


Захід організовано в межах проєкту “Свобода вираження поглядів в часи збройного конфлікту”, який є спільним проєктом чотирьох організацій: Freedom House, Інститут масової інформації, “Платформа прав людини” та Центр прав людини ZMINA.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter