Засідання парламентського комітету з прав людини

Дата та час події: 18 Січня 2017, 13:28
A+ A- Підписатися

18 січня 2017 року о 14:30 відбудеться засідання Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин за адресою м. Київ, вул. Банкова, 5-7, кім. 418. 
  
Законопроекти, з опрацювання яких комітет визначив головним:

1. Проект Закону про державне замовлення будівництва тимчасового житла для внутрішньо переміщених осіб, реєстр. №1442, внесений народними депутатами України Королевською Н. Ю., Солодом Ю. В., Павленком Ю. О.;  
2. Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства” (щодо процедури визначення статусу особи без громадянства), реєстр. № 5385, внесений Кабінетом Міністрів України; 
3. Проект Закону про внесення змін до статті 6-1 Закону України “Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні”, реєстр. № 4920, внесений Кабінетом Міністрів України.

Інші питання:
4.  Про План роботи Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин на період шостої сесії Верховної Ради України восьмого скликання.
5. Про пропозиції Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин до проекту порядку денного шостої сесії Верховної Ради України восьмого скликання.  

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: