Заходи, присвячені темі фемінізму

Дата та час події: 07 Березня 2015, 15:00
A+ A- Підписатися

У Києві, Львові та Харкові відбудеться низка подій, акцій та кінопоказів на тему гендерних стереотипів, фемінізму, приурочених до 8 березня.

6-19 березня, Центр візуальної культури –  виставка “Материнство”, яка пропонує феміністичний погляд на традиційну “функцію” жінки – народження і виховання дитини.

7 березня, 15:00, креативний простір “Часопис” – дискусія “Чому тюльпани недоречні на 8 березня?”, організована Queer Home Kyiv, за участю Ганни Довгопол. Учасники говоритимуть про становище жінки в Україні.

7 березня, 19:00, Центр візуальної культури – “Панк-співачка”. Феміністичний кінопоказ від фестивалю “86”. Фільм про Кетлін Ханну – ікону американського фемінізму, солістку панк-групи Bikini Kill і денс-панк тріо Le Tigre.

7 березня, 19:00, біля Михайлівського собору – акція “Повернемо собі ніч!”. У акції, що проводиться щорічно у багатьох країнах, беруть участь тільки жінки в знак того, що саме жінкам, без супроводу чоловіків, небезпечно перебувати на вулиці в темний час доби, а також щоб продемонструвати, що, об’єднавшись, жінки можуть протистояти насильству і страху. 

8 березня, 12:30, м. Арсенальна – марш “Фемінізм завжди на часі!”, який організовує самба-бенд “Ритми Спротиву” – феміністична антикапіталістична, антиавторитарна, непартійна низова музична ініціатива, яка виступає проти сексизму та дискримінації за будь-якою ознакою. 

Повний перелік заходів можна знайти тут.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: