Writing for Diversity: дослідницька поїздка до Берліна для медійників

Дата та час події: 20 Листопада 2023 – 25 Листопада 2023
A+ A- Підписатися

Журналістів з України запрошують до спільної журналістської поїздки до Берліна разом з медійниками з Молдови та Німеччини, яка відбудеться 20–25 листопада 2023 року. Під час заходу учасники зустрінуться з цікавими людьми зі сфери медіа, активізму та правозахисту. Захід проходитиме англійською мовою. 

“Під час війни дуже важливо розповідати світу історії українців та українок. В цьому допомагає якісна журналістика, яка описує життя різних груп людей. Ми запрошуємо медійників та медійниць взяти участь в нашому проєкті, який має на меті показати, як війна вплинула на ЛГБТ-людей”, – зазначають організатори.

Обовʼязковою умовою такого обміну є створення власних журналістських матеріалів за підсумками заходу та розміщення на медіаресурсі. Це можуть бути статті, відео чи фотопроєкти, лонгріди, серії інстаграм-постів про становище ЛГБТ-спільноти. Усі матеріали будуть продубльовані на сайті “Гендер Зед” з посиланням на першоджерело. 

Медійники зможуть обрати фокус дослідження, яке сподобається аудиторії їхнього міста. Для створення матеріалу у журналістів буде час до поїздки, під час (наприклад, для інтерв’ю чи за попередньою домовленістю зустрічей з місцевими) та близько двох тижнів після неї. 

Витрати на проїзд, проживання та харчування покриваються. 

Для участі в дослідницькій поїздці необхідно надіслати на електронну адресу obmin.berlin2023@genderz.org.ua (з темою листа Application_Your name) ворд-документ Motivation letter, складений у довільній формі англійською мовою.

У мотиваційному листі слід описати:

1) ваш професійний/журналістський бекграунд, чим вам цікава поїздка, чи є у вас вихід на якісь українські медіа;

2) ідею вашого майбутнього журналістського матеріалу, тобто приблизну тему, яку хочете дослідити, формат тощо.

Перед надсиланням листа організатори радять продумати ідею журналістського дослідження.

“Нам важливо розуміти, що у вас є мотивація та розуміння того, що вам цікаво дослідити. Також впевніться, що можете фізично подорожувати до Берліна – тобто маєте закордонний паспорт і право виїзду з України станом на сьогодні”, – закликає “Гендер Зед”.

Заявки для участі у заході приймаються до 27 липня 2023 року включно. Якщо вашу кандидатуру оберуть, організатори звʼяжуться з вами до 1 серпня. 

Усі інші питання можна написати на електронну пошту obmin.berlin2023@genderz.org.ua.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter