Всеукраїнська школа з прав людини для молодих активістів/ок

Дата та час події: 25 Листопада 2019, 00:00
A+ A- Підписатися

Освітній дім прав людини в межах  Всеукраїнської освітньої програми “Розуміємо права людини” запрошує до участі у Всеукраїнській школі з прав людини для молодих активістів/ок.

Школа охоплюватиме:

 • короткотривалу дистанційну сесію з 25 листопада по 3 грудня 2019 року;
 • основний тренінг 4–10 грудня 2019 року, який відбудеться в Освітньому домі прав людини в Чернігові;
 • практичну дистанційну сесію та стажування у 2020 році;
 • підсумковий 3-денний тренінг улітку 2020 року.

Всеукраїнська школа прав людини для молодих активістів/ок – це освітній простір, у якому ти отримаєш базові компетентності з прав людини та громадянських дій на їхній захист та просування. Допоможуть у цьому провідні громадські діячі та діячки України, які мають значний досвід практичної діяльності у сфері захисту прав людини. Ти матимеш можливість познайомитися з кращими практиками правозахисної діяльності, поспілкуватися з однодумцями  і просто змістовно провести час у цікавій компанії. 

Цього разу увагу учасників/ць школи буде сфокусовано на захисті громадських активістів/ок, які потрапляють під тиск через свою правозахисну або антикорупційну діяльність.

Що будемо вчити?

У межах Школи її учасники/ці зможуть:

 • поглибити та розширити свої знання щодо прав людини, механізмів їхнього захисту на національному та міжнародному рівнях, практичного їх застосування у громадській активності;
 • отримати вміння аналізувати актуальні суспільні проблеми з позицій прав людини;
 • сформувати навички діяти спільно, ефективно захищаючи своїх колег – громадських активістів, які потрапляють під тиск та переслідування через свою діяльність;
 • взяти участь у розробленні нових стратегій та тактик дій на захист прав людини.

Як будемо вчитися?

Навчання буде не лише корисним, а й цікавим. Під час навчання ми використовуємо найкращі методи неформальної освіти, що передбачають баланс змістовних інформативних і активних практичних форм.   

Кого ми очікуємо бачити серед учасників та учасниць Школи?

Молодь 18–30 років (критерій умовний), які представляють громадські організації, неформальні об’єднання та ініціативні групи, зацікавлені в тематиці Школи, готові навчатися новому, включити принципи прав людини у свою діяльність та активно діяти на захист активістів, які потрапляють під тиск.

Чому варто подати заявку на участь у Школі?

 • Це драйвово: на вас чекають інтерактивні заняття, спілкування з цікавими людьми, можливість спільно з лідерами/ками думок знайти відповіді на низку актуальних питань;
 • Це статусно: ви матимете можливість отримати знання та поспілкуватися з провідними експертами/ками у сфері права та прав людини, журналістами/ками, політиками і політикинями та громадськими активістами/ками, а також отримати сертифікат найвідомішої профільної освітньої програми у сфері прав людини та рекомендації експертів/ок програми у майбутньому;
 • Це причетність:  пройшовши курс навчання, ви матимете можливість стати частиною національної мережі активістів/ок, які солідарно діють на захист громадських інтересів та прав людини у всіх регіонах України та за її межами, до великої команди людей, що спільно творять майбутнє.

Як подати заявку

Щоб подати заявку на участь у Всеукраїнській школі з прав людини для молодих активістів/ок, тобі необхідно не пізніше 22 листопада 2019 року:

 • перейти за посиланням: https://applicant.helsinki.org.ua/index.php?do=registration;
 • активувати обліковий запис через повідомлення, яке прийде на твій e-mail (перевірити папку “Спам”);
 • обрати захід, у якому бажаєш узяти участь та заповнити відповідні дані;
 • зберегти зміни.

Ми повідомимо про результати конкурсу не пізніше ніж 25 листопада 2019 року.

Умови участі

Обслуговування, розбудова та оновлення нашого спільного Дому постійно потребує витрат, тож учасники та учасниці роблять невеликий благодійний внесок, аби Дім залишався й надалі таким самим затишним і гостинним. Організаційний внесок за участь у 7-денному тренінгу Школи становитиме 300 грн. Його можна сплатити після отримання запрошення на захід.

Організатори/ки забезпечують проживання та харчування, пов’язані з участю в 7-денному тренінгу. Витрати на проїзд компенсуються за умови наявності проїзних документів до місця проведення тренінгу та у зворотному напрямку. 

Лишились запитання?

Контактуйте з нами у Facebook: https://www.facebook.com/uhr.ua  

За електронною адресою maria.manevich@ehrh.org

Або за телефоном +38 093 919 66 85


Школа проводиться Освітнім домом прав людини в Чернігові за підтримки Фонду домів прав людини та проєкту ПРООН “Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні”, що реалізовується за фінансування Міністерства закордонних справ Данії.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: