Конкурс есе “Кібербулінг. Як я перестав/перестала бути жертвою”

Дата та час події: 12 Травня 2019, 10:35
A+ A- Підписатися

Docudays UA спільно з Інститутом соціальної та політичної психології НАПН України та Громадською спілкою “Українська анімаційна Асоціація “УАнімА” оголошує Всеукраїнський дитячий конкурс письмових робіт на тему: “Кібербулінг. Як я перестав/перестала бути жертвою”, заснованих на реальних життєвих історіях.

Ми започатковуємо конкурс історій, що ляжуть в основу анімаційних документальних роликів на підтримку кампанії з протидії кібербулінгу, а також для максимального долучення всіх зацікавлених до участі у кампанії.

П’ять переможців та переможниць конкурсу отримають цінні подарунки – планшети. Фінал Всеукраїнського дитячого конкурсу відбудеться у травні 2019 року. У свою чергу переможці та переможниці візьмуть участь у створенні анімаційних документальних роликів на основі розказаних ними історій! Їх також буде запрошено на презентацію роликів у грудні 2019 року та на фестиваль Docudays UA у березні 2020 року в Києві!

Етапи проведення конкурсу:

1. 24 квітня до 12 травня 2019 року: подача конкурсних робіт;

2. 13 – 22 травня: опрацювання журі заявок;

3. 24 травня: оголошення переможців та переможниць на сайті Docudays UA.

Для визначення переможців Всеукраїнського дитячого конкурсу письмових робіт на тему: “Кібербулінг. Як я перестав/перестала бути жертвою” оргкомітет Docudays UA запросить компетентне журі, до складу якого входитимуть психолог(иня), режисер(ка), правозахисник(-ця). Склад журі ми оголосимо не пізніше 12 травня 2019 року.

Ми не будемо оприлюднювати конкурсні твори під прізвищем автора(-ки) без його/її згоди, однак сюжет історії може бути використаним для створення елементів анімаційного фільму.

Умови конкурсу:

1. Конкурсні твори у електронному вигляді необхідно надсилати на електронну адресу співорганізаторки конкурсу Ксенії Шиманській – ksenya.shymanska@docudays.ua. У назві листа потрібно вказувати “Робота для конкурсу “Кібербулінг. Як я перестав/перестала бути жертвою”.

2. Кінцевий термін подання конкурсних робіт 12 травня (за датою відправки електронного листа).

3. На конкурс приймаються тільки оригінальні авторські твори – оповіді.

4. Тема конкурсу – “Кібербулінг. Як я перестав/перестала бути жертвою” (реальна життєва історія).

5. На конкурс приймаються твори дітей та підлітків до 18 років українською мовою у формі оповідей.

6. Обсяг конкурсної роботи – від 1 до 4 сторінок.

7. Для участі у Конкурсі необхідно подати:

7.1.конкурсну роботу в електронному вигляді у форматі Word, шрифт Times New Roman, кегль – 14, назва файлу має містити назву твору латиницею;

7.2. документ-опис конкурсанта(-ки) про себе у довільній формі;

7.3. ОБОВ’ЯЗКОВО! контактні дані (адреса, номер телефону учасника конкурсу та батьків, прізвище ім’я по-батькові – для оформлення грамоти, e-mail та письмова згода про використання персональних даних). Шаблон договору можна завантажити за посиланням. 

РЕГЛАМЕНТ КОНКУРСУ ТА ВИЗНАЧЕННЯ ОКРЕМИХ ПОНЯТЬ

За додатковою інформацією прохання звертатися до Ксенії Шиманської, тел. (096)-580-55-00, електронна пошта ksenya.shymanska@docudays.ua.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: