Виставка міжнародного фотоконкурсу World Press Photo 15

Дата та час події: 10 Червня 2015, 10:00
A+ A- Підписатися

10 – 30 червня у Національному музею ім. Тараса Шевченка (Київ, бульвар Тараса Шевченка, 12) відбудеться виставка найпрестижнішого міжнародного конкурсу фотожурналістів World Press Photo 15.

Уперше в історії конкурсу Україна приймає виставку на початку світового турне, майже відразу після її презентації в Голландії – країні-організаторі.

2014 рік був неспокійним. Людство вчергове продемонструвало свої темні та злі сторони у багатьох частинах світу: безкінечна громадянська війна у Сирії, невблаганна жорстокість Ісламської держави і Боко-Харам і тривалий кровопролитний конфлікт в Україні; всі події, які вразили і досі вражають наш світ… У рік, коли Україна була змушена зайняти центральне місце в світових новинах, “Камера Обскура” (громадська організація, що виступає організатором події – ред.) взяла на себе ініціативу щодо повернення виставки World Press Photo в Київ. Ми вдячні за хоробрий вибір – дозволити фотографії говорити про торішні події. Якими б жорстокими і хвилюючими не були знімки битв на Майдані або збитого літака MH 17, вони служать в якості потужного нагадування про те, що війна і насильство ніколи не є відповіддю“, – зазначає Ерік де Крейф, старший менеджер виставкових проектів.

Організатори виставки спільно з Телевізійною Службою Новин ТСН (канал 1+1) надають можливість українським фотографам, які відіслали на конкурс World Press Photo 15 фотографії гострих подій, що відбувалися в нашій країні, продемонструвати свої роботи в межах окремої тематичної експозиції  “Український виклик”.

У рамках проекту буде створено он-лайн-платформу, завдяки якій усі бажаючі зможуть віддати свій голос за фотографію одного з українських фотографів, визначивши найкращий український кадр, що брав участь у конкурсі World Press Photo15.

Спеціальний гість, визнаний майстер фотографії Віктор Марущенко, проведе круглий стіл на тему критеріїв, якими керується журі конкурсу World Press Photo.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: