Відкриття правозахисної фотовиставки “Свій серед своїх”

Дата та час події: 10 Грудня 2019, 17:00
A+ A- Підписатися

10 грудня о 17:00 у Малій опері (м. Київ, вул. Дегтярівська, 5) відбудеться пресконференція з нагоди відкриття правозахисної виставки “Свій серед своїх”.

Фотографи Ксенія Кравцова та Владислав Нечипоренко занурились у світ 10 українських правозахисників/ць та активістів/ок, аби мовою мистецтва передати їхні історії. Учасники/ці фотопроєкту поділилися, що їх спонукало стати правозахисниками/цями та які системні зміни вони намагаються впроваджувати для боротьби з порушеннями прав людини. Героями та героїнями фотовиставки стали правозахисники/ці та активісти/ки, які займаються такими темами, як ґендерна рівність, паліативна допомога, права людини в умовах конфлікту, інклюзивність, права людини в місцях несвободи, права представників ЛГБТКІ та ромів. 

Експозиція “Свій серед своїх” буде офіційно відкрита 10 грудня о 18.00. Відкриттю передуватиме пресконференція, під час якої автори та герої/ні розкажуть про фотопроєкт.

Спікери пресконференції:

  • Ксенія Кравцова, фотографиня, режисерка RealStoriesProduction;
  • Владислав Нечипоренко, фотограф, оператор-постановник RealStoriesProduction;
  • Світлана Колишко, керівниця групи з прав людини ПРООН в Україні, координаторка проєкту ПРООН “Права людини для України”;
  • Євген Васильєв, ГО “Восток-SOS”;
  • Лариса Денисенко, письменниця, адвокатка, активістка;
  • Олеся Яськевич, ГО “Бачити серцем”.

Акредитація ЗМІ:
Тетяна Шебуренкова, спеціалістка зі зв’язків з громадськістю, ПРООН, +38 097 721 76 73 або tetiana.sheburenkova@undp.org.

Для участі в пресконференції, будь ласка, заповніть форму: http://bit.ly/2Rfqekh.


Ця ініціатива реалізується ГО Real Stories Production за підтримки проєкту “Права людини для України”, який виконується Програмою розвитку ООН в Україні (UNDP Ukraine / ПРООН в Україні) та фінансується Міністерством закордонних справ Данії (Embassy of Denmark in Ukraine) протягом 2019–2023 рр.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: