Відкрита дискусія “Чи потрібно приймати Конституцію України на референдумі?”

Дата та час події: 13 Березня 2016, 19:19
A+ A- Підписатися

Як реалізувати народовладдя і водночас запобігти загрозі політичного популізму? Які переваги і виклики несе проведення референдуму щодо змін до Конституції? Як на процес змін до Конституції впливають міжнародні норми і практики? Міжнародна громадська організація Democracy Reporting International, DRI (Берлін), запрошує вас 14 березня на відкриту дискусію за участі експертів, політиків та учасників фіналу студентського дебатного турніру DRI.

Відкрита дискусія “Чи потрібно приймати Конституцію України на референдумі?” пройде 14 березня 2016 року з 14:30 до 16:00 за адресою: Київ, провулок Ярославський, 1/3, простір HUB 4.0, зала Evolution.

Реєстрація/ акредитація медіа відкрита до 17:00 неділі, 13 березня за посиланням.

Подія на Facebook 

Дискутанти:

  • Єгор Соболєв, народний депутат України;
  • Андрій Козлов, провідний юридичний радник DRI, консультант-спостерігач у Конституційній Комісії;
  • Юлія Кириченко, експерт з конституційного права, керівнику проектів Центру політико-правових реформ;
  • Геннадій Друзенко, член ГО “Конституційний конвент”, Урядовий уповноважений з питань етнонаціональної політики (2014-2015 рр.);
  • Микола Гнатовський, провідний конституційний радник DRI, Президент “Європейського комітет з питань запобігання катуванням чи нелюдському або такому, що принижує гідність, поводженню чи покаранню” (ЕКПТ) Ради Європи.

Відкрита дискусія стане підсумком дебатного турніру DRI 13-14 березня, у півфіналі якого зіграють 6 студентських команд зі Львова, Чернівців, Острога, Одеси, Харкова та Києва (переможці змагань на тему “Чи потрібна Україні децентралізація?” у 2015 – 2016 роках), а у фіналі – 2 найкращі команди. Окрім освітніх цілей метою дебатів є, зокрема, заохочення студентської молоді до обговорення конституційних змін та процедур, а також до активної участі у здійсненні політичних реформ в Україні загалом.

Для довідок звертайтеся: Василь Бабич, менеджер зв’язків з парламентом, v.babych@democracy-reporting.org

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: