В Україні готуватимуть тренерів з міжетнічної толерантності

Дата та час події: 23 Березня 2016, 16:47
A+ A- Підписатися

Освітній центр “Простір толерантності (Tolerspace)” оголошує набір на навчання у “Школі вихователів” міжнародного проекту “Джерела толерантності”.

Ми шукаємо активних, ініціативних людей, які хочуть стати тренерами з міжетнічної толерантності.

Учасники проекту отримають змогу:

  • опанувати унікальні авторські методики роботи з дітьми різного етнічного походження;
  • розробити власний воркшоп та провести його;
  • приєднатися до команди табору “Джерела толерантності” або “Європейського табору” і отримати гонорар за зміну та друзів на все життя.

Увага: кращі випускники будуть запрошені на роботу у таборах “Джерела толерантності-2016” та “Європейському табору-2016”.

А ще – випускники отримають можливість участі в інших українських та міжнародних проектах. Приєднуйтесь до команди Освітнього центру “Простір толерантності”

Всі, хто успішно пройде навчання, отримають сертифікат.

Місце проведення “Школи”: Київ.

Програма включає три тренінги (перший – триденний, наступні – дводенні) у березні-червні 2016 року, дистанційне навчання між тренінгами (у формі вебінарів, “Скайп”-конференцій і електронної розсилки) та практику у клубі толерантності та загальноосвітніх школах.

Дати тренінгів:

  • Перша сесія: 25-27 березня.
  • Дати наступних сесій будуть визначені пізніше.

Навчання в школі включає як загальну підготовку до роботи в таборі, так і підготовку за авторською методикою виховання міжетнічної толерантності “Занурення в національну культуру”. Навчання поєднує теорію з практикою, побудовано на сучасних інтерактивних технологіях.

Заняття проводять:

  • Наталія Бакуліна, кандидат педагогічних наук, директор таборів “Джерела толерантності”, “Європейський табір”, “Будуємо мости, а не стіни”.
  • Мирослав Грінберг, методист таборів “Джерела толерантності”, “Джерела толерантності-Кавказ”, “Європейський табір”, тренер-вихователь табору “Будуємо мости, а не стіни”.
  • Сергій Койнов, тренер-вихователь таборів “Джерела толерантності”, “Джерела толерантності-Кавказ”, “Європейський табір”, “Будуємо мости, а не стіни”.
  • Олена Почаєвець, тренер-вихователь таборів “Джерела толерантності”, “Джерела толерантності-Молдова”, “Джерела толерантності-Кавказ”, “Європейський табір”, “Будуємо мости, а не стіни”.

Планується залучення до викладання інших кваліфікованих спеціалістів.

Зверніть увагу: Участь у школі передбачає ваш власний внесок у розмірі 500 грн. за один дводенний тренінг (600 грн – за триденний).

Ми впевнені, що ці гроші ви інвестуєте у власний розвиток.

Центр “Простір толерантності” надає декілька стипендій для навчання у школі. Стипендія покриває (частково або – у виключних випадках – повністю) вартість навчання у “Школі вихователів”.

Для участі в “Школі” заповніть анкету за посиланням до 23 березня 2016 року.

Контакти:

“Школа вихователів”
tolerancespace@gmail.com
+380 (67) 929 63 87
380 (63) 177 45 87

 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: