В музеї Шевченка відкривається фотовиставка, присвячена рівності прав людей

Дата та час події: 24 Лютого 2016, 10:00
A+ A- Підписатися

Дискримінація та упередження — це те, що народжується в голові. Про це нам говорить фотовиставка “Ми люди. Ми рівні”, котра поєднала на фотографіях звичайних людей і тих, до кого суспільство звикло ставитись з упередженістю.

24 лютого в Музеї Шевченка відкривається фотовиставка, що показує українське суспільство в його багатоманітності та закликає людей поважати одне одного. Виставка “Ми люди. Ми рівні”, підготована громадською організацією “КримSOS” за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR) до Всесвітнього дня соціальної справедливості, звертається до кожного з нас і пробуджує думки про місце людини у суспільстві.

В Україні дискримінація людей за ознаками інвалідності, віку, статі, місця проживання, сексуальної орієнтації тощо є вкрай поширеною. Низка негативних стереотипів мимоволі змушує громадян ставитись упереджено до людей, котрі відрізняються за певною ознакою.

На світлинах фотовиставки ми побачимо випадкових людей у різних місцях. Це картини життя, які стаються щодня в усіх куточках України. Але всі герої ТРИМАЮТЬСЯ ЗА РУКИ. Бо між ними немає бар’єрів. Вони усвідомлюють, що мають рівні права. Різниця між ними є, але вона не стає перепоною для дружби або поважного ставлення.

Урочисте відкриття виставки відбудеться 24 лютого о 18:00 в Національному музеї Тараса Шевченка (м. Київ, бульвар Шевченка, 12).

На відкритті слово візьмуть організатори проекту, представники Агентства ООН у справах біженців, а також герої фотовиставки.

➢     Вхід вільний, але просимо Вас зареєструватись

➢     Акредитація ЗМІ за цим посиланням або за телефонами (093) 84-17-646 або (067) 474-56-07 (Анастасія Дрижак).

 Детальніше про виставку можна довідатись ось тут

З усіма питаннями пишіть на anastasiia.dryzhak@krymsos.com.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: