У парламенті відбудеться дискусія про шляхи зміни системи реєстрації місця проживання в Україні

Дата та час події: 04 Грудня 2019, 12:00 Місце: Київ
A+ A- Підписатися

4 грудня в межах Тижня прав людини в парламенті відбудеться експертна дискусія “Реформа системи реєстрації місця проживання в Україні: нагальні проблеми та можливі шляхи зміни”.

Організатор дискусії – Комітет Верховної Ради з прав людини за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні та Центру прав людини ZMINA.

В експертній дискусії братимуть участь:

Максим Ткаченко, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин;

Світлана Конончук, виконавча директорка Українського незалежного центру політичних досліджень;

Маркус Бранд, старший радник з питань демократичних реформ та сталого розвитку, Програма розвитку ООН в Україні;

Людмила Янкіна, керівниця проєкту “Свобода пересування для кожного: реформа системи реєстрації місця проживання в Україні” Центру прав людини ZMINA.

Учасниками заходу також будуть народні депутати, представники розпорядників інформації, офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, громадських та міжнародних організацій, ЗМІ.

Під час дискусії експерти розглянуть питання реформи чинної системи реєстрації місця проживання з дозвільної на повідомну, ознайомлять учасників із пропонованою моделлю нової системи та обговорять плани дій на майбутнє.

 

Пресбрифінг відбуватиметься з 12:00 до 12:05. Точне місце проведення буде повідомлено журналістам, що акредитувались.

Захід розпочнеться 4 грудня о 12.10 за адресою: м. Київ, вул. М. Грушевського, 18/2 (підїзд № 9), кімната 12 (перший поверх).

Акредитація ЗМІ до 2 грудня за контактами: 093 977 53 13, mt@humanrights.org.uaМаргарита Тарасова. ВХІД У ВЕРХОВНУ РАДУ – ЛИШЕ ЗА КАРТКАМИ АКРЕДИТАЦІЇ ВРУ.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: