Увага правозахисникам! Тренінг «Як зробити так, аби ваш сайт став першим в Google?»

Дата та час події: 28 Вересня 2020, 11:12
A+ A- Підписатися

Пошукові системи є найбільш відвідуваними майданчиками в Інтернеті. Трафік з них є найбільш цільовим та ефективним, тому що користувачі отримують те, що шукали. Бути першим в Google стало не просто престижно, а й необхідно. Тренінг присвячений можливостям залучення трафіку з пошукових систем, а також основним аспектам управління репутацією в пошукових системах.

Центр інформації про права людини проведе тренінг для PR-менеджерів/активістів правозахисних організацій, присвячений управлінню репутацією в пошукових системах.

Дата проведення: 25 квітня 2012 року з 18 год по 20 год.

Місто Київ. Адреса та інші деталі будуть надіслані відібраним учасникам тренінгу.

Дедлайн для подання заявок: 20 квітня 2012 рік

Увага! Учасникам потрібно буде мати з собою ноутбук.

Контактна особа: Марина Говорухіна 050 612 00 20. Анкети надсилайте за адресою: nerd.marina@gmail.com з вказівкою 

«Участь у тренінгу» anketa_uchasnyka_treningu

Тренінг проведе Антон Воронюк, технічний директор та співзасновник компанії WebPromo.

Інформація про тренера:

Антон Воронюк займає посаду технічного директора і є співзасновником компанії WebPromo, яка надає комплекс послуг в області пошукового просування, а також контекстної реклами на зарубіжному і вітчизняному ринках.

На постійній основі компанія обслуговує більше 50 клієнтських проектів з України, Росії та США. Антон пройшов сертифікаційні програми Google Adwords Qualified Individua, Яндекс Директ, Google Analytics Qualified Individual, є акредитованим фахівцем по роботі з системою «Бегун». Антон Воронюк виступає координатором і лектором модульних програм«Інтернет-маркетинг» і «Соціальний маркетинг Медіа» в школі маркетингуBeFirst, а також проводить корпоративне навчання та семінари з Інтернет-маркетингу.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: