В Одесі презентують масштабне соціологічне опитування про те, як українці розуміють права людини

Дата та час події: 19 Листопада 2018, 10:00
A+ A- Підписатися

У системі цінностей жителів півдня України на першому місці – свобода. В Одесі презентують другу хвилю масштабного соціологічного опитування про те, як українці розуміють права людини, та розкажуть, що змінилося за останні два роки.

У понеділок, 19 листопада, о 10:00 у приміщенні прес-центру Odessit.ua (вул. Пушкінська, 32) відбудеться прес-конференція, на якій оприлюднять результати загальнонаціонального соціологічного опитування “Що українці знають та думають про права людини”. Захід організовано Центром інформації про права людини за підтримки Програми розвитку ООН в Україні.

Під час прес-конференції йтиметься про те, які цінності і права є найважливішими для українців, зокрема і для жителів південного регіону України, куди входить Одеса, чи вони захищають свої права і яким чином та як змінилося ставлення громадян до ситуації із дотриманням прав людини за два роки з часу попереднього опитування. Крім того, спікери обговорять вплив збройного конфлікту на сприйняття прав людини.

Дослідження показало, що жителі півдня України високо цінують особисті права, передусім свободу. Кожен другий з опитаних респондентів не відмовиться від свободи та громадянських прав на користь матеріального добробуту. Про це також йтиметься під час презентації дослідження.

Спікери заходу:

  • Тетяна Печончик, голова правління ГО “Центр інформації про права людини”;
  • Андрій Сухарина, аналітик Фонду “Демократичні ініціативи” імені Ілька Кучеріва;
  • Світлана Колишко, керівниця групи з прав людини, координаторка проекту Програми розвитку ООН в Україні.

Одеса – друге місто в регіональному прес-турі “Що українці знають та думають про права людини”. Подібні заходи вже відбулись у Краматорську, а також відбудуться у Львові, Харкові та Дніпрі.

Метою проекту є підвищення обізнаності про права людини та поштовх громадян до більш активного захисту своїх прав, а також формування правової свідомості українців.

Довідка: дослідження проведене Фондом “Демократичні ініціативи” ім. Ілька Кучеріва та “Юкрейніан соціолоджі сервіс” на замовлення ПРООН в Україні та у співпраці з Центром інформації про права людини. Участь в опитуванні взяли 1998 респондентів по всій Україні.  

Контактна особа: 

Руслан Коломєйцев

Тел. 095 131 56 31

Ел. адреса: kolomeitsev.rusel@ukr.net

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: