У Львові відбудуться національні судові змагання з міжнародного кримінального права

Дата та час події: 11 Лютого 2017, 11:00
A+ A- Підписатися

У Львові 11–12 лютого вперше в Україні відбудуться національні судові змагання з міжнародного кримінального права. 

Початок заходів: 11 лютого об 11:00, 12 лютого о 17:00. 

Адреса: вул. Січових Стрільців, 14, Львiв, Україна

Захід організовує локальний осередок міжнародної організації “Європейська асоціація студентів права Львів” (ELSA Lviv).

Як повідомляють організатори, метою національних судових змагань із міжнародного кримінального права є розвиток професійних умінь студентів-правників, підвищення рівня їхніх знань у сфері міжнародного кримінального права, а також поліпшення навичок обґрунтування та захисту власної позиції у письмовому й усному провадженні.

Запрошуються до участі команди у складі до 5 осіб із різних вищих навчальних закладів України, які навчаються за спеціальністю “Правознавство”. До складу команди можуть входити як студенти-правники ІІ-VI курсів, так і молоді юристи віком до 25 років.

Судові змагання складаються з письмового та усного раундів. Усні раунди полягатимуть у моделюванні процесу в Міжнародному кримінальному суді, де три команди, виступають представниками уряду та прокурорами відповідно.

 
Робоча мова цих змагань – українська.

У рамках проекту планується залучення у якості суддів компетентних фахівців з міжнародного права – як науковців, так і юристів-практиків, – які забезпечать не лише неупереджене судочинство, а і зможуть обмінятись своїми знаннями та досвідом з учасниками вищезгаданих змагань. До складу суддівських колегій входять компетентні фахівці у міжнародному праві, зокрема, у міжнародному кримінальному праві із провідних ВНЗ міст Києва, Одеси, Харкова, Львова, а також один представник із Міжнародного кримінального суду.

 
 
Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: