У київській аптеці презентують інструкції до ліків, надруковані шрифтом Брайля

Дата та час події: 26 Січня 2017, 15:00
A+ A- Підписатися

Презентація інструкцій до лікарських засобів, надрукованих шрифтом Брайля для незрячих людей, відбудеться 26 січня о 15:00 в одній з аптеки мережі “Пані аптека” за адресою пр. Перемоги, 20 (Київ).

Участь у презентації візьмуть операційний директор “Пані аптека” Наталя Биканова, координаторка Braille Studio Юлія Сачук, клієнти з інвалідністю.

Студія друку шрифтом Брайля “Braille Studio” працює вже кілька місяців. Це волонтерський проект, спрямований на забезпечення вільного доступу до інформації людей з порушеннями зору через створення книг та інших матеріалів, надрукованих шрифтом Брайля.

Мережа аптек “Пані Аптека” – це яскравий зразок соціально відповідального бізнесу, який працює не лише для отримання прибутку, але й дбає про свою відповідальність за розвиток суспільства, забезпечуючи рівний доступ до своїх послуг усім людям. Вже близько року адміністрація вживає активних дій, аби забезпечити як інфраструктурну, так і інформаційну доступність своїх приміщень та послуг для людей з інвалідністю. По всій мережі аптек в Києві було проведено моніторинг фізичної доступності та розроблено чіткий план внесення змін для створення доступного простору. Персонал аптек також пройшов тренінги щодо коректного ставлення при наданні послуг клієнтам з різними видами інвалідності.

Завдяки активістам “Braille Studio” було надруковано інструкції до лікарських засобів шрифтом Брайля, що значно полегшить використання ліків  незрячими людьми. Елементарні дії – прочитати інструкцію, щоб не наплутати з дозуванням і правильним часом прийому ліків, для незрячих людей дуже часто потребує сторонньої допомоги, адже скористатися інтернетом не у всіх є змога і робити це, коли ти хворієш – незручно. Маючи під рукою інструкцію шрифтом Брайля, це можна зробити швидко, зручно і самостійно.

Запрошуємо ЗМІ до висвітлення цих соціальних проектів.

Для акредитації і за додатковою інформацією звертайтеся:

Юлія Сачук, тел. – 063 443 29 32,

Вікторія Онищенко, тел. – 067 406 25 41.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: