У Києві розкриють кращі практики міжнародних судів стосовно вирішення питань гендерної дискримінації

Дата та час події: 23 Травня 2016, 14:31
A+ A- Підписатися

26 травня 2016 року відбудеться підсумковий круглий стіл в рамках проекту “Моніторинг судових рішень щодо захисту від ґендерної дискримінації, спрямований на застосування українського законодавства та міжнародних документів” за підтримки Проекту “Справедливе правосуддя” Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Під час круглого столу планується презентація результатів аналізу судових рішень та опитування суддів і адвокатів, огляд підготованих експертами проекту кращих практик міжнародних судів щодо вирішення питань гендерної дискримінації, а також методичні рекомендації для суддів щодо ідентифікації випадків такої дискримінації. Всі учасники отримають примірники видань, підготовлених в рамках проекту.

Захід відбудеться в приміщенні Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (м. Київ, вул. Інститутська, 21/8). Початок реєстрації о 13.30. 

 
Про свою зацікавленість організатори просять повідомити до 23 травня 2016 року на e-mail: public.alternative@gmail.com у форматі ім’я та призвище учасника, контактні дані, назва організації. Кількість місць обмежена.
Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: