У Києві проведуть фестиваль для дітей з інвалідністю Київщини

Дата та час події: 29 Травня 2016, 17:55
A+ A- Підписатися

Напередодні Міжнародного Дня захисту дітей у неділю, 29 травня 2016 року, з 11:00 до 18:00, в літньому дитячому таборі – “Острів Скарбів”, що в селі Бузова, Києво-Святошинського району (21 км автомобільного сполучення Київ – Житомир), відбудеться святковий захід для дітей з інвалідністю віком від 7 до 15 років, зокрема вихованців спеціалізованих закладів, дитячих будинків, інтернатів, реабілітаційних центрів Київщини – фестиваль та шаховий турнір “Повір у себе!”

Святковий захід – фестиваль та шаховий турнір “Повір у себе!” ініціюється з метою соціалізації дітей з обмеженими можливостями, популяризації та розвитку шахів серед дітей з особливими потребами, виявлення в їх середовищі найкмітливіших та залучення до цього виду спорту. А для дітей це можливість зустрітися, поспілкуватися, весело й цікаво провести час, а також шанс познайомитися з відомими артистами та зірковими гостями. Це допоможе сотням дітлахів знайти мрію, повірити у свої сили та з вірою і впевненістю сміливо дивитися у майбутнє!

У програмі:

  • ігри, конкурси, вікторини;
  • веселі змагання на спортивному майданчику;
  • майстер-клас малюнків;
  • турніри з класичних шахів;
  • танцювальний флешмоб з шаховими фігурами;
  • розваги з казковими героями, клоуни, шоу мильних бульбашок;
  • заохочувальні подарунки всім дітлахам, а переможці отримають кубки та медалі;
  • цікава концертна програма за участі зіркових гостей;
  • також відбудеться презентація літнього табору “Острів Скарбів” і урочисте відкриття першої зміни заїзду дітей, де безкоштовно оздоровлюватимуться: діти-сироти, діти з багатодітних родин та неблагополучних сімей, діти учасників АТО та діти з особливими потребами.

Адже ми – українці – єдина нація. Нам необхідно підтримувати один одного, а тим паче “особливих” дітей. Потрібно давати їм надію на світле майбутнє, адже вони, як і всі, мають право на гідне життя, розвиток, навчання, спілкування, участь у громадському соціумі. Найважливіший бар’єр, який потрібно подолати – це виправити ставлення людей до сприйняття інвалідності, адже всі ми різні, проте заслуговуємо на однаково дружній світ…

Організатори: громадська організація “Новий початок” та об’єднання соціальних проектів “Отчий Дім”.

Захід проходить за сприяння: Служби у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації, Дніпропетровської обласної федерації шахів та Києво-Святошинської районної ради.

Реєстрація о 10:00.

Контакти:

ГО “Новий початок”
Наідя Карпенко
karpenko.nad@gmail.com

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: