Docudays UA презентує всеукраїнський конкурс “CIVIL PITCH: фільми громадської активності”

Дата та час події: 27 Листопада 2017, 18:00
A+ A- Підписатися

Запрошуємо на презентацію нового всеукраїнського конкурсу “CIVIL PITCH: фільми громадської активності”.

Час: 27 листопада, 18:00 Місце: Києво-Могилянська бізнес-школа (вулиця Волоська, 8/5, 4 корпус, 4 поверх, Кімната Малевича)

Як зробити таке кіно, що матиме потенціал змінювати громадськість? Як подолати дискримінацію та побороти корупцію? Попри те, що на ці запитання наразі немає відповідей, документальне кіно може допомогти їх знайти.

Конкурс започатковано саме для того, щоб об’єднати активістів(-ок) громадського сектора та документалістів(-ок) для створення таких стрічок. Автори кращих проектів отримають грошові призи на виробництво фільмів. “CIVIL PITCH: фільми громадської активності” – новий проект Docudays UA та Goethe-Institut в Україні й унікальний для нашої країни формат.

Світова практика довела, що, об’єднавши зусилля документалістів(-ок) та активістів(-ок) громадського сектору, можна створити фільми, які стануть каталізаторами глибоких змін у суспільстві. 27 листопада говоритимемо про умови й можливості нового конкурсу. А представники й представниці громадського сектору поділяться історіями, які нині найбільш обговорювані в нашій країні.

ГОСТІ ПОДІЇ:

Беате Кьолер (директорка Goethe-Institut в Україні, керівниця відділу культурних програм);

Дар’я Бассель (програмна координаторка Docudays UA, координаторка конкурсу “CIVIL PITCH: фільми громадської активності”);

– активіст(к)и українського громадського сектору.

Щоб взяти участь у презентації, обов’язково зареєструйтеся за посиланням: https://goo.gl/forms/jMI8HbnEPjbAnvfz2.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: