У Києві покажуть фільм про вимушених переселенців

Дата та час події: 15 Грудня 2014, 00:00
A+ A- Підписатися

У понеділок, 15 грудня, з 14.00 до 15:30 в Офісі Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (вул. Інститутська, 21/8) відбудеться показ фільму та дискусія «Життя вимушених переселенців в Україні».

Війна на Сході України, анексія Криму призвели до того, що велика кількість людей змушені були, покидаючи все, тікати із зони конфлікту. Більше півмільйона осіб стали вимушеними переселенцями. З якими проблемами доводиться зіштовхуватися цим людям і як їх вирішувати, як подолати стигматизацію та дискримінацію внутрішньо переміщених осіб – про це говоритимуть представники громадських ініціатив, які допомагають переселенцям, та представники Офісу Омбудсмана. Обговорення відбудеться за участі вимушених переселенців і передбачає показ тематичного відео.

Контактна особа для ЗМІ: Тетяна Печончик, 067 445 95 43, tp@humanrights.org.ua 

***

Захід проходить в рамках Фестивалю рівності, який триває у Києві з 13 по 16 грудня у трьох локаціях: кінотеатр «Кінопанорама» (вулиця Шота Руставелі, 19), кпайп-клуб «Купідон» (вулиця Пушкінська, 1-3/5) та Офіс Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (вул. Інститутська, 21/8).

В рамках фестивалю протягом чотирьох днів – показ кінострічок, фотовиставки, майстерню з креативних форм протесту, дискусії, арт-майстерні та інше. Також буде презентовано кілька фотовиставок про різні дискриміновані в суспільстві групи людей: ромів, національні меншини та ЛГБТ-спільноту.

З програмою фестивалю можна ознайомитися на сайті Коаліції з протидії дискримінації, слідкувати за анонсами – на фейсбук-сторінці фестивалю, дізнатися деталі запланованих заходів – у брошурі про фестиваль.

Організатори фестивалю: Коаліція з протидії дискримінації в Україні та ГО «Інсайт» у партнерстві з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Представництва Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні.

Інформаційна підтримка – Центр інформації про права людини.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter