У Києві обговорять журналістику в умовах окупації Криму

Дата та час події: 02 Березня 2016, 19:19
A+ A- Підписатися

Прес-клуб Національної спілки журналістів України та Незалежної медіа-профспілки України запрошує на обговорення теми: “Два роки окупації Криму: чи жива у регіоні журналістика?”

Зустріч відбудеться 2 березня о 12.30 за адресою: м.Київ, вул. Хрещатик, 27а, конференц-зала.

У роботі прес-клубу візьмуть участь кримські журналісти, які вимушені були виїхати з півострова, але продовжують працювати над кримською тематикою, а також експерти, які досліджують тендеції у сфері свободи слова у Криму під час окупації та фіксують порушення прав місцевих журналістів.

Зокрема:

  • Анна Андрієвська, журналіст
  • Ірина Сєдова, координатор Кримської правозахисної групи, журналіст з Криму
  • Сергій Мокрушин, журналіст з Криму
  • Олена Халімон, журналіcт
  • Ольга Скрипник, координатор Кримської правозахисної групи

Також очікується скайп-включення з журналістами окупованого півострова.

Наприкінці лютого – початку березня 2014 року російські збройні формування без офіційного оголошення окупували Кримський півострів. Через кілька тижнів шляхом проведення псевдо референдуму РФ здійснила анексію Криму.

Журналісти стали першими, хто потрапили під репресії окупаційної влади Криму. Впродовж двох років там відбувається зачистка інформаційного поля та витіснення усіх, хто продовжують працювати за професійними стандартами та не погодилися бути пропагандистами.

Напередодні другої річниці цих сумних для історії України подій варто не тільки згадати про те, як це відбувалось та висвітлювалось у медіа, але й з`ясувати, в якому стані перебуває кримська журналістика сьогодні та чи є перспектива її збереження та розвитку?

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: