У Дніпрі переселенці та місцеві зіграють спільну виставу

Дата та час події: 22 Травня 2016, 13:29
A+ A- Підписатися

22 травня в Дніпрі відбудеться прем’єра форум-вистави про побудову миру та сильних громад, а вже 27 – 29 травня вистава відправляється у тур Дніпром.

Форум-постановку на семінарі з “театру пригноблених” 20 – 22 травня створять жителі Дніпра та Дніпропетровської області, включаючи і переселенців. У виставі мова йтиме про ті проблеми місцевої спільноти, які учасники семінару визначать як актуальні. Самі сценаристи стануть і акторами вистави.

“Форум-театр – це вид діалогового мистецтва, де запитання ставлять актори, але рішення ми шукаємо разом з глядачами. У кожного глядача є можливість змінити хід подій не тільки через слова, але й через дію”, – підкреслює ведучий вистави Богдан Дєдушкін.

Подію організовує київський “Театр для діалогу” у співпраці з ГО “Громадська палата України” у Дніпропетровській області в рамках проекту “Сприяння миру через діалог мовою театру”.

“Джокерами”, тобто своєрідними ведучими події в жанрі “театру пригноблених”, стануть мешканка Дніпра Наталя Жебрик та член “Театру для діалогу” з Києва Богдан Дєдушкін.

Показ у Дніпрі відбудеться 22 травня о 15:00 у просторі NUMO Work (проспект Дмитра Яворницького (колишній Карла Маркса) 17. Вхід вільний.

“Як будувати діалог та довіру для розвитку сильних громад у вашому місті? Як вирішувати конфлікти та непорозуміння мирним шляхом? Як зменшити внутрішнє та зовнішнє напруження навіть у такі складні часи, як наші? Наш досвід показує: відповіді на ці запитання і їх багато. Запрошуємо всіх до діалогу мовою театру”, – підкреслюють організатори.

Після прем’єри в обласному центрі, вистава відправиться на гастролі по Дніпропетровській області і 27 – 29 травня буде показана в Павлограді, Кам’янську та Кривому Розі.

Проект в рамках діяльності Української ініціативи зміцнення громадської довіри (UCBI) фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

В рамках проекту “Сприяння миру через діалог мовою театру” “Театр для діалогу” проводить низку подій у Харківській, Запорізькій, Дніпропетровській та Донецькій областях. Групи, в яких працюють разом місцеві та переселенці, створюють спільно форум-вистави, кожну з яких показують по чотири рази – як в обласному центрі, так і в невеликих населених пунктах.

Контакти:

ГО “Театр для діалогу”
Юлія Копнінська-Петриченко, місцева партнерка проекту
0975736337

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: