Тренінги для представників та представниць спільнот переселенців у регіонах

Дата та час події: 20 Жовтня 2019 – 22 Жовтня 2019, 00:00 Місце: Київ
A+ A- Підписатися

Громадський холдинг “ГРУПА ВПЛИВУ” організовує тренінги для представників та представниць спільнот переселенців у регіонах.

Ви знаєте актуальні проблеми та потреби внутрішньо переміщених осіб (ВПО) у своєму місті, селищі чи громаді? Ви маєте групу однодумців, які вірять, що спільними зусиллями можна досягти успіху? Ви готові до системної адвокаційної роботи у своєму регіоні, але потребуєте покращення знань та підтримки? Тоді запрошуємо вас узяти участь у нашому проєкті “Місцева адвокація для ВПО”.

Учасники/ці проєкту отримають можливість пройти триденний тренінг з адвокації та комунікації й отримати допомогу під час реалізації адвокаційних та інформаційних кампаній у своїх громадах. 

До участі запрошуються представники/ці громадських об’єднань внутрішньо переміщених осіб з усіх регіонів України, які мають досвід співпраці з місцевою владою у своїх нових громадах.

Перевага під час відбору буде надаватися командам з двох людей, у яких є представники/ці місцевої влади та внутрішньо переміщені особи. 

Для участі в проєкті необхідно заповнити анкету та надіслати відео тривалістю до 2 хвилин з короткою інформацією про себе та вашими ідеями щодо того, які місцеві рішення може бути ухвалено на підтримку інтеграції ВПО. 

Зверніть увагу: тренінги пройдуть у Києві 20–22 жовтня та 25–27 жовтня. Під час заповнення анкети прохання вказати, в які саме дати ви готові приїхати.

Організатори відшкодовують витрати на проїзд (автобус, купе, Інтерсіті 2-го класу), харчування протягом навчання та проживання.

Заявки на участь у проєкті приймаються до 3 жовтня 2019 року.

Організатори залишають за собою право зв’язуватися лише з тими, кого буде відібрано до участі в проєкті, та не пояснювати причин відмови. Інформацію про результати відбору буде надіслано переможцям не пізніше 10 жовтня.

За більш детальною інформацією звертайтеся поштою grupa.vplyvu@gmail.com (тема в листі “Місцева адвокація для ВПО”).

Ініціатива реалізовується Громадським холдингом “ГРУПА ВПЛИВУ” в межах  гранту, наданого проєктом Ради Європи “Внутрішнє переміщення в Україні: розробка тривалих рішень”.

Зареєструватися на подію
Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: