Навчальний курс “Захист та забезпечення прав дітей та молоді групи ризику”

Дата та час події: 12 Квітня 2015, 10:00
A+ A- Підписатися

Навчальний курс покликаний підвищити ефективність надання соціальної та юридичної допомоги дітям та молоді групи ризику.

До участі в навчальному курсі “Захист і забезпечення прав дітей та молоді групи ризику” запрошуються громадські активісти, юристи, психологи, соціальні працівники та педагоги, які мають досвід роботи в інтересах дітей і молодих людей групи ризику (неповнолітні та молоді споживачі наркотиків, в тому числі засуджені, які перебувають у виховних колоніях для неповнолітніх, неповнолітні правопорушники, які засуджені умовно).

Навчальний курс має на меті підвищити ефективність надання соціальної та юридичної допомоги дітям та молодим людям групи ризику для захисту та забезпечення їх прав.

Навчання включатиме спільні та окремі дистанційні та очні сесії для двох груп:

– юристи;

– громадські активісти, психологи, соціальні працівники та педагоги.

Для проходження вступної дистанційній сесії та участі у конкурсі на подальшу участь в Курсі необхідно до 19:00 15 березня 2015 року заповнити реєстраційну анкету (обов’язково поставте галочку навпроти назви навчального курсу “Захист і забезпечення прав дітей та молоді групи ризику”).

Організатори забезпечують проживання та харчування учасників тренінгів, а також витрати на проїзд до місця проведення і назад.

Детальніше тут.

Навчальний курс “Захист і забезпечення прав дітей та молоді групи ризику” проходить в рамках проекту “Права і здоров’я уразливих груп населення: заповнюючи прогалини”, який реалізує ГО “Центр інформації про права людини” (Центр информации про права людини) за підтримки МБФ “СНІД Фонд Схід Захід” (AFEW-Україна) у співпраці з Міжнародною школою прав людини та громадських дій і Освітнім будинком прав людини – Чернігів. Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Нідерланди.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: