Тренінги з безпеки журналістської роботи у місцях підвищеного ризику

Дата та час події: 14 Серпня 2015, 10:00
A+ A- Підписатися

Незалежна медіа-профспілка України та Національна спілка журналістів України в рамках роботи Об’єднаного Центру допомоги журналістам запрошує журналістів, фотокорів, операторів різних ЗМІ на 2-денні тренінги з безпеки журналістської роботи у місцях підвищеного ризику. Тренінги проводяться за програмою та методикою Міжнародної федерації журналістів.

14-15 серпня відбудуться два тренінги у Києві та Черкасах

21-22 серпня – у Рівному та Чернігові.

Участь у тренінгу – безкоштовна. Учасники забезпечуються харчуванням (кава-брейки та обід), роздатковими матеріалами.

На кожен захід запрошуються переважно місцеві журналісти, але є можливість під час кожного тренінгу забезпечити проживання та компенсувати видатки на проїзд для 4-5 учасників із райцентрів області чи сусідніх міст. Кількість учасників тренінгу – до 15 осіб.

Під час тренінгу журналісти отримають такі знання:

– як підготуватися та розпланувати роботу у місцях підвищеного ризику;

– про особисту безпеку та безпеку у транспорті під час поїздок;

– про поведінку та правила перетину блокпостів;

– як не стати заручником та як правильно поводитися, якщо це таки трапилося;

– про загрози від різних видів зброї та способи мінімізації ризиків;

– правила поведінки під час авіанальотів;

– як не втратити професійну апаратуру і зберегти цінні відео- та фотоматеріали тощо.

Також програма тренінгу передбачає проведення практичного заняття для відпрацювання навичок. На практичні заняття треба приходити у зручному одязі для виконання вправ (закрите взуття спортивного стилю, бажано водонепроникний туристичний одяг (якщо дощова погода), з довгими рукавами, довгі брюки (закриті коліна та щиколотки), рюкзак для речей першої необхідності. Для досягнення більшого ефекту від заняття – наявність апаратури, з якою зазвичай працюєте в полі.

Для участі у тренінгу необхідно не пізніше, ніж за 3 дні до дати його проведення, заповнити реєстраційну форму учасника.

Учасники, яких запросять на тренінг, отримають інформацію про місце проведення тренінгу. Запитання – за телефоном 050 356 57 58, електронною поштою sekretar@nmpu.org.ua

За результатами участі у роботі тренінгу учасники отримають сертифікати. Звертаємо увагу: сертифікати видаються лише тим учасникам, які беруть активну участь у всіх частинах тренінгу.

Тренінг проводять НМПУ та НСЖУ в рамках проекту, який виконується за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”. Метою проекту “Підтримка Об’єднаного центру допомоги журналістам НСЖУ та НМПУ” є надання комплексного захисту та підтримки журналістам в умовах соціально-економічної кризи та “гібридної війни” в Україні шляхом підвищення їх обізнаності та набуття навичок у сфері безпеки, забезпечення захисним обладнанням, надання психологічної допомоги і підтримки, надання матеріальної допомоги у складних життєвих обставинах.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: