Тренінг за проектом реінтеграції дітей ВПО у громадах

Дата та час події: 29 Липня 2016, 13:26
A+ A- Підписатися

Оголошено відбір учасників тренінгів із числа надавачів послуг, які працюють в ВПО, щодо забезпечення необхідної допомоги дітям із числа ВПО та їх сім’ям, за підходом “розвитку дітей”, для їх ефективної інтеграції у місцеві громади.

Міжнародна громадська організація “Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я” (LHSI) спільно з Фундацією “Міжнародна ініціатива з розвитку дітей” (Нідерланди), за фінансування Європейської Комісії реалізує проект “Нова оселя: реінтеграція та психосоціальна підтримка дітей ВПО у Києві та Одеській області”, метою якого є активізація участі організацій громадянського суспільства у розширенні програм з реабілітації та інтеграції у місцеві громади внутрішньо переміщених сімей з дітьми, підвищення потенціалу закладів, установ та організацій різних форм власності, до компетенції яких належить здійснення роботи з внутрішньо переміщеними особами.

В межах реалізації проекту передбачено підвищення кваліфікації спеціалістів (2 тренінги та 4 вебінари для одних і тих же спеціалістів) із числа надавачів послуг, які працюють з ВПО (у тому числі представники бюджетних та недержавних організацій) щодо забезпечення необхідної допомоги дітям із числа ВПО та їх сім’ям, за підходом “розвитку дітей”, для їх ефективної інтеграції у місцеві громади (з урахуванням міжнародного досвіду щодо надання допомоги дітям, переміщеним із зони військових конфліктів).

Для проведення курсу з підвищення кваліфікації будуть залучені міжнародні експерти та науковці Київського національного університету імені Тараса Шевченка, а після його закінчення спеціалісти отримають сертифікат державного зразка про підвищення кваліфікації.

Також учасникам тренінгу будуть роздані методичні рекомендації щодо удосконалення роботи за даним напрямом: для тестування та урахування в кінцевому варіанті питань, вирішення яких потребує додаткового роз’яснення.

Орієнтовний час проведення тренінгів: третя декада серпня (Одеса) та друга декада листопада (Київ). Вебінари будуть проводитись протягом жовтня – листопада поточного року, за узгодженим графіком (про дату та час їх проведення буде повідомлено додатково).

Для участі в тренінгах необхідно підготувати мотиваційний лист (не більше 2 аркушів), у якому зазначити:

  • П.І.п/Б, місце роботи та посада;
  • Обґрунтоване бажання участі;
  • Готовність до апробації методичних рекомендацій, надання кращої практики їх використання та пропозицій щодо удосконалення;
  • Яким чином будуть використані отримані знання та навички.

Додатковою перевагою при відборі учасників буде досвід роботи з дітьми із числа ВПО.

LHSI бере на себе оплату за проживання учасників та відшкодування за проїзд до місця проведення заходу.

Мотиваційні листи просимо направляти за адресою: kozub@lhsi.org.ua. Кінцевий термін подачі мотиваційних листів 29 липня 2016 року.

Контакти:

ГО “Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я”
Лідія Козуб
програмний спеціаліст з підвищення кваліфікації
099-71-34-555
kozub@lhsi.org.ua

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: