Тренінг з проведення громадських розслідувань

Дата та час події: 27 Лютого 2015, 10:00
A+ A- Підписатися

27 – 28 березня у Києві відбудеться тренінг з проведення громадських розслідувань порушень прав вразливих груп населення (наркозалежних осіб та секс-працівників) з боку правоохоронних органів.

Конкурс на участь у тренінгу оголошує Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціація УМДПЛ). До участі запрошуються правозахисники та активісти, які працюють чи мають бажання працювати у сфері захисту прав вразливих груп, а також мають бажання брати участь у громадських розслідуваннях протиправних дій правоохоронців стосовно представників цих вразливих груп.

Претенденти на участь у тренінгу повинні бути готові:

– відвідувати всі заняття протягом 2 днів;

– активно брати участь у виконанні практичних завдань;

– працювати в команді з іншими учасниками.

Організатори зазначають, що важливою вимогою до учасників тренінгу є наявність в учасників інформації щодо конкретних випадків порушень прав вразливих груп населення з боку працівників правоохоронних органів. Після отримання відповідних знань на тренінгу учасники мають бути вмотивовані на участь в проведенні громадських розслідувань конкретних та системних порушень прав вразливих груп населення (наркозалежних осіб та секс-працівників) з боку працівників правоохоронних органів, в тому числі у співпраці з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини.

Організатори забезпечують проживання та харчування учасників навчання, витрати на проїзд до місця його проведення й у зворотному напрямку (за умови наявності проїзних документів і у межах вартості проїзду рейсовим автобусом, купейним або плацкартним вагоном поїзда).

Після закінчення навчання учасники отримають сертифікат.

До проведення тренінгу будуть залучені експерти Офісу Уповноваженого Верховної Ради з прав людини.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити електронну форму за посиланням.

Кінцева дата реєстрації до участі у навчанні – 16 березня 2015 року. Заявки, отримані пізніше зазначеного терміну, розглянуті не будуть. Формування групи учасників відбуватиметься за результатами конкурсного відбору. 

Учасники конкурсу будуть повідомлені про його результати протягом 3 днів після кінцевої дати реєстрації. 

Навчання проходитиме за фінансової підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter