Тренінг ОБСЄ з правозахисної адвокаційної діяльності для представників громадянського суспільства в Україні

Дата та час події: 05 Квітня 2017, 23:59
A+ A- Підписатися

24-27 квітня 2017 року ОБСЄ/БДІПЛ організує навчальну програму (тренінг) з адвокації для представників громадянського суспільства в Україні. Навчальна програма триватиме чотири дні. Для учасників, що пройшли відбір, участь у ній є безкоштовною (відшкодовується також вартість проїзду та проживання у готелі).

Метою навчальної програми є посилення спроможності учасників та їх організацій у веденні активної адвокаційної діяльності на основі моніторингу дотримання прав людини. У цьому контексті, програму буде спрямовано на розвиток таких ключових знань і навичок: 

  • Здатність застосовувати основні принципи адвокації;
  • Уміння укладати стратегію адвокації та відповідних заходів;
  • Уміння працювати зі ЗМІ та представниками органів державної влади;
  • Спроможність справлятись із загрозами особистій безпеці у ході правозахисної адвокаційної діяльності.

Методика: навчальна програма побудована у форматі тренінгу та базується на використанні інтерактивної методики, що передбачає високий рівень залучення й активності учасників.  Заняття поєднують теорію та практику, а також безпосередню участь слухачів у рольових іграх. Максимальна кількість учасників тренінгу становить 30 осіб.

Мова: навчання проводитиметься англійською мовою. Буде забезпечено синхронний переклад з англійської мови на українську чи російську.

Дати та місце проведення: тренінг відбудеться 24-27 квітня 2017 року в Одесі. Учасники мають відвідати всі заняття. Детальнішу інформацію про місце проведення тренінгу буде надано згодом.   

Як подавати заявку? Будь-ласка, заповніть наведений нижче бланк заявки та надішліть його разом зі своїм резюме електронною поштою на адресу: Ukraine-CSproject@odihr.pl не пізніше 5 квітня 2017 року. Результати відбору буде повідомлено всім заявникам.

Критерії відбору: Запрошуємо працівників і волонтерів з українських організацій громадянського суспільства, що займаються правозахисною діяльністю на основі моніторингу прав людини, подавати заявки на участь у тренінгу. Особливо заохочуємо тих, хто поки не має багатого досвіду правозахисної діяльності у галузі прав людини.  Заявникам необхідно:

  • Продемонструвати щирий інтерес до моніторингу дотримання прав людини та адвокації в цій царині;
  • Обґрунтувати актуальність і корисність запропонованого тренінгу для їх подальшої роботи, пов’язаної із захистом прав людини.

Запитання? З усіма запитаннями щодо змісту чи процедури навчання звертайтесь, будь-ласка, до пані Ірини Сухініної чи пана Вадима Макогона електронною поштою за адресою: Ukraine-CSproject@odihr.pl.

БЛАНК ЗАЯВКИ

(За потреби, поля для відповідей можна розширити)

 

Прізвище, ім’я та по-батькові:

Посада та організація:

Адреса електронної пошти:

Телефон:

 

  1. Мотивація

 

Зазначте, будь-ласка:

  1. Причини, що спонукали Вас подати заявку на участь у тренінгу;
  2. Ваші очікування від тренінгу та завдання, які Ви перед собою ставите;
  3. У якій правозахисній діяльності, що Ви плануєте здійснювати у майбутньому, Вам знадобляться знання, навички й уміння, набуті під час цього тренінгу. 
  1. Досвід

 

 

Будь-ласка, опишіть детальніше свій досвід з моніторингу дотримання прав людини та адвокаційної діяльності (професійний досвід, досвід волонтерської роботи, відповідну освіту) та своє попереднє навчання з цієї тематики.

Надішліть нам, будь-ласка, за наявності, один приклад (в електронному форматі) правозахисної діяльності чи заходів, які проводили Ви чи Ваша організація, наприклад: відеоролик на Youtube, статтю на веб-сайті чи в газеті тощо.

 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter