Тренінг з оцінки впливу на довкілля для органів місцевого самоврядування та громадськості

Дата та час події: 26 Травня 2019, 23:28
A+ A- Підписатися

ЕПЛ запрошує представників ОТГ та інших органів місцевого самоврядування, а також громадськість, до участі у тренінгу з ОВД в Одесі та у Львові. Тренінг безоплатний. 

У червні 2019 року Міжнародна благодійна організація “Екологія-Право-Людина” (ЕПЛ) проведе два тренінги у Львові та Одесі, присвячені запровадженню в Україні інституту оцінки впливу на довкілля. Оцінка впливу на довкілля (ОВД), згідно з європейським підходом, перенесеним до Закону України “Про оцінку впливу на довкілля”, є процедурою, за допомогою якої вплив на довкілля планованої діяльності, враховується компетентним органом під час прийняття рішення про погодження такої діяльності.

До участі у тренінгу запрошуються представники органів місцевого самоврядування та громадськості, які бажають розібратися у деталях нового механізму та навчитися правильно його використовувати на користь собі, громаді та довкіллю. Під час заходу учасники дізнаються про те, коли вимагається проведення процедури ОВД, її етапи, а також роль органів місцевого самоврядування та громадськості у цьому процесі.

Де та коли?

м. Львів – 3 червня 2019 року, Євроготель (вул. Тершаковців, 6а). Початок о 9:30.

м. Одеса – 7 червня 2019 року, Impact Hub Odessa (вул. Грецька 1а). Початок о 10:00.

Для участі в заході просимо зареєструватися та обрати зручну дату проведення тренінгу до 26 травня 2019 року за посиланням.

Листи про результати відбору та підтвердження участі будуть надіслані заявникам протягом 27-28 травня 2019 року. Учасників, що отримають підтвердження участі, ЕПЛ забезпечить безкоштовним харчуванням під час тренінгу, а також квитками до та з місця проведення заходу до міста проживання.

За додатковою інформацією звертайтесь за контактами:

natalia.kuts1@gmail.com, тел. (032) 225 76 82 до Наталії Куць, керівника проекту “Активізація європейських екологічних процедур ОВД та СЕО в Україні”.

Довідкова інформація: Закон України “Про оцінку впливу на довкілля” вводить сучасну ефективну процедуру оцінки впливу на довкілля (ОВД) на заміну радянського інституту державної екологічної експертизи. Основна ідея ОВД – в процесі прийняття рішення про погодження діяльності, що може спричинити негативний вплив на довкілля, відповідальний орган отримує повну інформацію про такий вплив. Це дозволяє врахувати екологічні інтереси поряд із економічними та соціальним, і, таким чином, прийняти поінформоване, збалансоване і відповідальне рішення.

Цей захід буде проведено за сприяння Європейського Союзу та Міжнародного фонду “Відродження” в рамках проекту “Громадська синергія” під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС та Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства. Окремі думки, висловлені в матеріалах або озвучені на заході, є особистою позицією авторів/спікерів і необов’язково відображають точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду “Відродження”.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: