Тренінг з безпеки, стресостійкості та відповідальної журналістики для журналістів-фрілансерів в Україні

Дата та час події: 09 Травня 2017, 17:31
A+ A- Підписатися

Британський фонд Rory Peck Trust спільно з Інститутом масової інформації запрошує журналістів-фрілансерів подавати заявки на п’ятиденний тренінг з відповідальної та безпечної журналістики для українських журналістів-фрілансерів, що відбудеться в Києві 7–11 червня 2017 року.

Це перший тренінг в рамках проекту за фінансової підтримки від Фонду демократії ООН, який реалізується у партнерстві з британським фондом Rory Peck Trust  та Інститутом масової інформації. Цей дворічний проект розрахований на підтримку журналістів-фрілансерів в Україні шляхом надання їм навичок і знань для безпечної і професійної роботи, щоб вони і надалі робили свій неоціненний внесок в інформування громадянського суспільства.

Українські та іноземні тренери проведуть навчання з цифрової безпеки, оцінки ризиків, особистої і психологічної безпеки та відповідальної журналістики.

Заявки приймаються від журналістів-фрілансерів в Україні, які мають українське громадянство, живуть в Україні, працюють як фрілансери і мають можливість приїхати в Київ та бути присутніми під час всього тренінгу з 7 по 11 червня 2017 року. Витрати на проїзд, проживання та харчування відшкодовуються організаторами.

Останній термін подання заявок на семінар – 9 травня 2017 року.

Форма для подання заявки за посиланням

Кількість місць обмежена.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: