Тренінг “Соціальне підприємництво як фактор розвитку громад” (Суми)

Дата та час події: 01 Лютого 2017, 23:03
A+ A- Підписатися

ГО “Центр євроініціатив” (м.Суми) та ГО “Житомирська Асоціація науковців та бізнес-консультантів” (м.Житомир) запрошують до участі у  тренінгу “Соціальне підприємництво як фактор розвитку громад” 4.02.2017р. у м. Суми. Дедлайн – 1 лютого 2017 р.

На тренінг запрошуються представники молоді, а також підприємці, ветерани АТО, внутрішньо переміщені особи, особи з особливими потребами, представники місцевих ОГС та органів місцевого самоврядування м. Суми та Сумської області. 

У програмі тренінгу будуть розглянуті питання щодо сутності, значення, існуючого досвіду та інструментарію соціального підприємництва  як фактору розвитку громад.

Учасники тренінгу будуть запрошені 5 лютого 2017 року на післятренінгові консультації щодо розробки індивідуальних бізнес-планів ідей соціальних підприємств, допомоги у вирішенні питань розвитку існуючого соціального бізнесу. 

Тренінг та консультації будуть проведені фахівцями-експертами ГО “Житомирська Асоціація науковців та бізнес-консультантів” (м.Житомир) в межах проекту з налагодження міжрегіональної співпраці представників громад Сумщини та Житомирщини в напрямку розвитку соціального підприємництва на регіональних рівнях, який впроваджується у партнерстві з ГО “Центр євроініціатив” (м.Суми). 

Обов’язкова попередня реєстрація до 1 лютого 2017 року за посиланням.

Кількість учасників обмежена (до 35 осіб).

Місце проведення заходу буде вказано зареєстрованим учасникам за результатами відбору в персональних запрошеннях, які будуть надіслані на електронні скриньки до 2 лютого 2017 року. 

Участь у тренінгу безкоштовна.

Організатори забезпечують учасників робочими матеріалами та кавами-брейк під час проведення тренінгу .

Контакти для довідок:

Ольга Котвіцька, керівник ГО “Житомирська Асоціація науковців та бізнес-консультантів”: olgakotvitska@i.ua

Лариса Кондратенко, координатор проектів ГО “Центр євроініціатив”: larisa.kondratenko.cei@gmail.com

Facebook: https://www.facebook.com/events/306846803045286/

Платформа національних обмінів: http://obminy.org.ua/uk/portfolio/view/?un_projectid=453 

Проект реалізується в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: