Тренінг “Робота журналістів в кризових умовах: німецький досвід”

Дата та час події: 08 Лютого 2017, 18:07
A+ A- Підписатися
Детектор медіа оголошує відбір журналістів для участі у тренінгу “Робота журналістів в кризових умовах: німецький досвід“.
 
Захід відбудеться 8 лютого.
 
Тренінг проводитимуть німецькі журналістки:
 
Джемма Пьорцген та Аннет Ляйтерер.
 
Аннет Ляйтерер розповість про політичну поляризацію в Німеччині напередодні виборів і феномен fakenews та досвід вирішення цієї проблеми.
 
Темою обговорення з Джеммою Пьорцген буде “Роль ЗМІ у висвітленні німецької кризи щодо біженців”.
 
Тренінг проводиться в рамках проекту “Вивчення німецького досвіду для покращення журналістики в Україні” за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.
 
Час: 8 лютого з 9:00 до 16:00.
 
Місце проведення: буде повідомлено додатково лише відібраним учасникам.
 
Учасники забезпечуватимуться роздатковими матеріалами та харчуванням. Учасникам з інших міст відшкодовуватиметься проїзд не більше вартості купейного квитка, Інтерсіті ІІ класу або квитка для проїзду в автобусі.
 
Обов’язкова попередня реєстрація за посиланням або за адресою jane.oliinyk@gmail.com.
 
Довідково про тренерів:
 
Джемма Пьорцген – німецька журналістка в Берліні, що спеціалізуються на зовнішній політиці і Східній Європі. Джемма є співзасновником і членом ради директорів “Репортери без кордонів Німеччини”. Була автором звіту “Репортерів без кордонів в Україні” у 2016 році “Обличчям до реальності після Євромайдану”. Більш детальна інформація: www.gemma-poerzgen.de.
 
Аннет Ляйтерер, працює головним редактором медіа-журналу ZAPP – das Medienmagazin громадського телебачення Norddeutscher Rundfunk (NDR).
Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: