Тренінг “Правові механізми захисту прав переселенців” в Чернігові

Дата та час події: 19 Травня 2016, 12:04
A+ A- Підписатися

Оголошується конкурс на участь у тренінгу “Правові механізми захисту прав внутрішньо переміщених осіб” для громадських активістів та юристів, що працюють з вимушеними переселенцями.

Тренінг організований Всеукраїнською коаліцією з надання правової допомоги спільно з Освітнім домом прав людини в Чернігові за фінансової підтримки Національного фонду підтримки демократії (NED).

Мета заходу – підвищення кваліфікації правозахисників та юристів громадських приймалень, які працюють з вимушеними переселенцями. Зокрема, будуть розглядатися питання міжнародних та національних стандартів захисту прав внутрішньо переміщених осіб (ВПО), нормативно-правова база та судова практика, основні проблеми у реалізації прав внутрішніх переселенців, адвокаційна робота приймалень в роботі з ВПО, тощо.

Тренерами виступатимуть Альона Луньова та Ольга Аношкіна – юристи волонтерської ініціативи “Восток SOS”.

Тренінг відбудеться 28 – 29 травня 2016 року, на базі Освітнього дому прав людини – Чернігів (с. Количівка, Чернігівський р-н, Чернігівська область).

Організатори забезпечують проживання та харчування учасників заходу. Також відшкодовується проїзд учасників до місця проведення тренінгу і в зворотному напрямку в межах вартості проїзду в купейному вагоні потяга за умови надання документів, що підтверджуюь вартість проїзду.

Реєстрація триває до 19 травня 2016 року. Про результати відбору учасникам буде повідомлено 20 травня 2016 року. Програма заходу та логістичні деталі буде повідомлено учасникам, яких відібрано для участі.

Для реєстрації потрібно заповнити наступну форму.

Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги – добровільне об’єднання громадських організацій, які протягом багатьох років надають безоплатну правову допомогу незахищеним верствам населення та громадянам України. Наша мета – забезпечити доступ до права через розбудову системи правової допомоги, правову просвіту та вдосконалення правового поля.

Контакти:

Віталій Місяць
ucla.office@gmail.com
+380382720195
(044) 253-47-01

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: