Тренінг “Як висвітлювати життя та проблеми тих, хто виходить з неволі?”

Дата та час події: 29 Травня 2015, 10:00
A+ A- Підписатися

29 травня відбудеться тренінг для журналістів “Як висвітлювати життя та проблеми тих, хто виходить з неволі?”, який організовує ВБО “КОНВІКТУС УКРАЇНА“.

Захід буде відбуватися на базі Центру реінтеграції жінок, що повернулися із місць позбавлення волі “Дім на півдороги”, що знаходиться в м. Краснопавлівка Харківської області та реалізує свою діяльність за фінансової підтримки Королівства Швеції.

Соціальна установа “Дім на півдороги” функціонує за унікальною програмою, яка абсолютно вписується в сучасну концепцію пенітенціарної системи після прийняття  Закону “Про пробацію”. 

Під час зустрічі із журналістами і репортерами будуть розглянуті наступні питання:

– “Жінка з місць позбавлення волі”: причини та наслідки?

– Стандартний сценарій життя тих, хто повертається з в’язниці. Роль соціальної установи “Дім на півдороги” в їх житті.

– Психологічний стан жінки після в’язниці. Чи потрібна робота психолога чи психіатра?

– Чим населення Королівства Швеції допомогло українським жінкам, що повернулися із в’язниць? 

Крім того, в кінці тренінгу буде окрема сесія, де учасники зможуть поспілкуватися із жінками, які повернулися з місць позбавлення волі та знаходяться на різних стадіях проходження програми реінтеграції, працівниками “Дому на півдороги” та правозахисником, які зможуть показати багатогранність явища та розповісти про “гарячі” історії успіху жінок.

Це унікальна можливість дізнатись з “перших” рук про ситуацію, яка наразі відбувається в  закладах обмеження волі; “живі” та унікальні історії жінок з усієї України.

Тренери:

Юлія Кобікова – старший соціальний працівник “Дому на півдороги”, викладачка психології, експерт з  ґендерної тематики.

Руслан Краплич – автор 20 книг, більшість з яких присвячені фандрейзингу й розвитку неприбуткових організацій, та понад 300 наукових та публіцистичних статей, тренінгових курсів. Експерт щодо налагодження взаємодії з представниками державних органів.

Наталя Мілєхіна – соціальний працівник “Дому на півдороги”, випускниця програми реінтеграції для осіб, що повернулися із місць позбавлення волі.

Обов’язковою умовою для участі у відбірковому турі є написання та публікація короткого сюжету чи матеріалу про соціальну установу “Дім на півдороги” в друкованих чи інтернет-виданнях. 

Для участі необхідно заповнити анкету учасника тренінгу та відправити опублікований матеріал Юлії Хватовій, інформаційному менеджеру ВБО “КОНВІКТУС УКРАЇНА”, на електронну адресу yuliia.khvatova@gmail.com до 17:00 18 травня 2015 року. Зверніть увагу на те, що надіслані заявки на участь в тренінгу будуть розглянуті за умови заповнення всіх полів анкети та наявність опублікованого матеріалу на задану тематику. Про результати відбору на тренінг потенційним учасникам повідомлять не пізніше 19 травня 2015 року. 

Проживання та харчування учасників забезпечує ВБО “КОНВІКТУС УКРАЇНА”. Транспортні витрати (залізничні, автобусні квитки) будуть також відшкодовані згідно з наданими проїзними документами лише за умови наявності квитка в обидва боки. Зверніть увагу, що проїзд СВ відшкодовуватися не буде. Поселення та реєстрація учасників тренінгу буде відбуватися за списком відібраних до участі в тренінгу осіб. 

Додаткові логістичні деталі будуть надіслані учасникам, які пройшли конкурсний відбір. 

У разі виникнення додаткових питань звертатися за телефоном 096 694 03 08 (контактна особа – Юлія Хватова).

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: