Тренінг для ЗМІ з актуалізації проблем насильства серед маргіналізованих жінок

Дата та час події: 16 Травня 2019, 18:50
A+ A- Підписатися

Всеукраїнська благодійна організація “Конвіктус Україна” вже вдруге проводить тренінг для представників медіа “Насильство та маргіналізовані жінки: визнавати, розуміти, долати!”.

За словами правозахисників, особливо актуальною сьогодні в Україні є тема доступу до допомоги, адже саме жінки цієї категорії не завжди можуть її отримати через дискримінаційні положення в притулках, шелтерах і центрах, нерозуміння спеціалістів та власне незнання, де така поміч існує. Так, більшість закладів допомагає постраждалим від насильства, але не жінкам, які мають залежності, є ромками, безхатьками чи залучені в секс-роботу.

Про роботу зі зміни такої ситуації та адекватного висвітлення проблематики насильства у ЗМІ поговоримо 23–24 травня 2019 року (четвер-п’ятниця) поблизу Києва. ВБО “Конвіктус Україна” спільно з партнерами проведе дводенний тренінг для журналістів зі всієї України. Мета заходу – залучення та наснаження провідних журналістів ЗМІ з проектних регіонів до написання матеріалів щодо проблематики маргіналізованих жінок, які страждають від насильства.

У програмі заходу:

• Що таке насильство: типологія, причини, наслідки насильства. 
• Зміни законодавства у сфері насильства та міжнародні стандарти. 
• Дискримінація жінок із маргіналізованих груп: робота з кейсами.
• Робота першого на Київщині комунального притулку Васильківської районної ради та ВБО “Конвіктус Україна”: досвід реабілітації жінок, які зазнали насильства.
• Деталі програми реабілітації: робота фахівців центру, знайомство з персоналом, клієнтками, які можуть відкрити обличчя.
• Роль ЗМІ у висвітленні проблем жінок, які постраждали від насильства.
• Практичні кейси щодо роботи з жінками: що потрібно знати журналісту, аби працювати з постраждалою жінкою.

У цих питаннях допоможуть розібратися спеціалістки ВБО “Конвіктус Україна” та ГО “Ла Страда – Україна”.

Участь у тренінгу безкоштовна! Для участі зареєструйтеся за посиланням до 19:00 16 травня.

Кількість місць обмежена. Організатори підтвердять вашу участь завчасно, учасників з регіонів забезпечать житлом, харчуванням та відшкодують витрати на проїзд.

По завершенню тренінгу учасникам буде запропоновано взяти участь у конкурсі, в результаті якого три редакції зможуть отримати грошові винагороди за кращі матеріали.

За додатковою інформацією звертайтеся до координатора тренінгу Наталії Кравчук на e-mail: natalia.kravchuk@convictus.org.ua.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: