Тренінг для родичів трансґендерних дітей

Дата та час події: 25 Березня 2017, 00:00
A+ A- Підписатися

Із 29 квітня до 1 травня у Львові пройде тренінг для родичів трансґендерних людей “Кроки до прийняття”, мета якого допомогти родичам трансґендерів прийняти своїх дітей.

Захід організовують транс*активісти з ініціативної групи “Лавандова загроза”.

 

“Складні стосунки з іншими членами сім’ї – не рідкість, на жаль, для всіх представників ЛГБТ. Але якщо у випадку з негетеросексуальними людьми, їхнім родичам часто складно прийняти їхній спосіб життя і відносини, то у випадку з трансґендерною людиною неприйняття стосується її ідентичності, її особистості, якщо хочете. Як мамі, яка вплітала стрічки в кіски доньки, прийняти, що молодий чоловік з густою щетиною – це все та сама її дитина? Як батькові, який виховував сина, повірити, що насправді він весь цей час виховував дочку? Проблема починається вже на етапі визнання: “Родич транс*персони – це про мене”. Однак, саме тому і необхідно працювати з родичами трансґендерних людей, даючи їм інформацію, розвіюючи їхні страхи”, – кажуть організатори.

Вони сподіваються, що тренінг виявиться успішним і затребуваним. Оскільки в перспективі хотіли б організувати ще не один подібний захід.

Подати заявку на участь у тренінгу можна, заповнивши форму за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1CTo1VGMrQrIUFac5lxYH–AMU-QILkwHAXEKfyi-1Cg/edit

Зробити це можна до 25 березня.

Просимо поділитися інформацією про майбутній тренінг із трансґендерними людьми, а так само їхніми рідними та близькими. Це, можливо, допоможе дізнатися про нього тим, кому він зараз дійсно необхідний.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: