Тренінг для еко-активістів “Генерація Е 3.0” в Одесі

Дата та час події: 22 Травня 2016, 16:32
A+ A- Підписатися

28-29 травня 2016 року в Одесі відбудеться тренінг для еко-активістів “Генерація Е 3.0”.

Команда тренерів Української молодіжної кліматичної асоціації (УМКА) продовжує освітньо-кліматичний тур містами України, щоб поділитися успішним досвідом і новими знаннями з активними та небайдужими до довкілля. Тур вже відбувся у Житомирі, і на черзі – Одеса та Миколаїв.

Програма дводенного тренінгу створена для того, щоб допомогти людям, які прагнуть бути рушійною силою змін, втілити екологічні задуми у реальні ініціативи, залучити й активізувати зусилля однодумців для захисту довкілля, раціонального користування енергоресурсами, пом’якшення наслідків зміни клімату.

Основні блоки тренінгу: загальна інформація про зміни клімату і можливості впливу для пом’якшення їх наслідків, аспекти енергоефективності, робота над ідеєю та проектом, взаємодія у команді, необхідні навички та ресурси, планування довгострокової діяльності, комунікації у проекті та робота із ЗМІ.

“Генерація Е 3.0” ділиться знаннями і досвідом у драйвовому і зручному форматі – активісти активістам, досвідчені і початківці заради майбутнього у гарній країні на безпечній планеті! За час дії проекту у 14 тренінгах взяли участь понад 170 екологічних активістів з різних регіонів країни, вони вже реалізовують проекти на місцях.

Тренінг у рамках освітнього туру з розвитку активістів “Генерація Е 3.0” відбудеться за підтримки Представництва фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні.

Відбір здійснюється на основі анкетування. Орієнтовна кількість учасників – 15 – 20 осіб, вік — від 17 років.

УМКА запрошує усіх охочих взяти участь у тренінгу й заповнити форму реєстрації за посиланням.

Анкети приймаються до 22 травня 2016 року (включно).

Детальну інформацію про час і місце проведення тренінгу буде надано учасникам після завершення обробки анкет. Слідкуйте за оновленнями на сторінці проекту.

Українська молодіжна кліматична асоціація (УМКА), (англ. – UYCA) є неурядовою організацією соціально-екологічного спрямування, ключова галузь – зміни клімату, попередження, адаптація. Організація заснована з метою створення платформи для взаємодії та розвитку кліматичних активістів.

Основні проекти: “Бери і роби” – кампанія практичних екоінтервенцій, щорічний освітньо-практичний форум “Енергія змін” (Power Shift), мережа центрів популяризації ідей і практики сталості, “Стале життя” – практичний експеримент з низьковуглецевого способу життя та ведення домогосподарства в Україні, тренінговий тур з розвитку активістів “Генерація Е”.

УМКА входить до робочої групи із змін клімату, є членом CAN EECCA.

Контакти:

Ірина Галюк
ira.galyuk@gmail.com
097 611 60 77
067 673 44 62

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: