Тренінг для НДО, що працюють у сфері паліативної допомоги

Дата та час події: 21 Листопада 2019 – 22 Листопада 2019, 00:00
A+ A- Підписатися

21-22 листопада, у м. Львів БО “Мережа 100 відсотків життя Рівне” в рамках проекту за підтримки ЄС «Захист прав дітей, які потребують паліативної допомоги» організовує тренінг на тему “Стандартизація соціальних послуг. Імплементація стандартизованих послуг в діяльність державних та громадських організацій” для недержавних організацій, які працюють у сфері паліативної допомоги.

До участі у тренінгу запрошуються представники ОГС, які входять до складу Асоціації дитячої паліативної допомоги.

Учасники тренінгу дізнаються про визначення соціальних послуг, державні стандарти соціальних послуг, Порядок стандартизації соціальної послуги, ознайомляться з успішними прикладами надання соціальних послуг різних організацій, шляхами забезпечення державної підтримки стандартизованих соціальних послуг громадських організацій, навчаться Ініціюванню соціального замовлення Департаменту соціального захисту населення, імплементації соціально значущих послуг в діяльність громадських організацій, імплементації послуг громадських організацій в діяльність державних закладів.

Основний тренер: Ірина Сергієнко. 

Відшкодування витрат: БО “Мережа 100 відсотків життя Рівне відшкодовує витрати учасників на проїзд (потяг – купе, плацкард або автобус/маршрутка) за умови наявності квитків в обидва напрямки та забезпечує учасників проживанням.
За будь-якою інформацією звертатися за телефонами: 067-364-88-31; 093-876-58-90 Ганна Котенко – керівник проекту
Реєстрація на участь у заході проводиться за допомогою гугл-форми до 10 листопада.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: