Судове засідання у справі про поставку ліків для 30 тисяч ВІЛ-інфікованих

Дата та час події: 30 Липня 2015, 10:00
A+ A- Підписатися

30 липня о 10:00 у Господарському суді Києва (Київ, вул. Б. Хмельницького, 44-в, суддя Маринченко Я. В.) відбудеться судове засідання за позовом ТОВ “Вектор-Фарма” до Міністерства охорони здоров’я України у справі про поставки ліків для 30 тисяч ВІЛ-інфікованих.

Позивач вимагає від МОЗ додаткової сплати 10 мільйонів гривень у зв’язку з коливаннями курсу валют, а також подовження строку поставки на 4 місяці.

“Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ” подала клопотання про вступ у справу в якості третьої особи.

“Неприпустимо подовження строку поставки на чотири місяці. Ліки повинні були поставити ще у червні. Пацієнти не можуть стільки чекати, і компанія ставить під смертельну загрозу людей. Навіть ті 17% препаратів, які у рамках даного договору поставлено, через бюрократичні процедури досі не дійшли до пацієнтів. Наша основна позиція – зробити все можливе, щоб забезпечити лікуванням пацієнтів”, – коментує ситуацію Сергій Кондратюк, керівник відділу юридичної підтримки “Всеукраїнської мережі людей, які живуть з ВІЛ”. 

Нагадаємо, ТОВ “Вектор Фарма”, як один з переможців державних закупівель з постачання лікарських засобів на 2015 рік, не поставила препарати для лікування ВІЛ-інфекції/СНІДу, незважаючи на 100%-ву передоплату вартості препаратів державою, чим поставила під загрозу життя тисяч ВІЛ-позитивних людей в Україні.

Телефон для довідок: Олег Свентух, юрист відділу адвокації ВБО “Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ” 095 17 66 124.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: