Школа активної реабілітації для жінок з інвалідністю

Дата та час події: 31 Березня 2019, 00:00
A+ A- Підписатися

На початку травня цього року в м. Ірпінь відбудеться перша Школа активної реабілітації для жінок з інвалідністю в Україні, яка реалізується Всеукраїнським об’єднанням осіб з інвалідністю “Група активної реабілітації” за підтримки проекту “Я зможу!” Фонду Олени Пінчук та Фундації Кока-Кола.

ГО “Група активної реабілітації” з 1992 року проводить табори активної реабілітації для людей, які мають травми спинного мозку за унікальною методикою шведської неурядової організації Rekryteryngsgruppen. За цей час наші послуги отримали понад 1600 людей з ураженнями спинного мозку, що користуються кріслом колісним, які здебільшого змогли після цього повернутися до звичайного, соціально наповненого життя, створили сім’ї, започаткувати власну справу тощо. Школа активної реабілітації для жінок є похідною від цієї програми й охоплює обов’язкові аспекти цієї методології.

Реабілітація людей з інвалідністю в нашій державі перебуває на дуже низькому рівні – в переважній більшості послуги надаються за застарілими або недоказовими методиками, фахівці не мають або не бажають надавати інформацію пацієнтам, саме тому, отримавши важку травму спинного мозку, людина опиняється один на один зі своєю проблемою.

Завданням нашого проекту є підготовка та навчання жінок з інвалідністю відповідальності за якість свого життя через надання навичок самообслуговування та догляду за собою з урахуванням питань, пов’язаних з інвалідністю, навчити захищати свої права і відстоювати їх, дати знання щодо варіантів працевлаштування та заснування власної справи, що дозволить стати незалежною та успішною жінкою як у професійному, так і особистому житті.

З усього загалу людей з інвалідністю найбільш незахищеною є наша аудиторія – жінки з інвалідністю, чиї права навіть не визначені в нормативно-правових документах, що дає можливість повністю нехтувати потребами жінок з інвалідністю. Саме тому ми вирішили зосередити свою увагу і зусилля на вирішенні цих питань.

Організатор табору: Уляна Пчолкіна – телеведуча, активістка, чемпіонка світу з карате серед жінок на візках (www.facebook.com/uliana.pcholkina).

Дата проведення: 2–10 травня 2019 р. – для учасниць.

Місце проведення: Конференц-Хол Ірпінь (Київська обл., м. Ірпінь, вул. Северинівська, 118a).

Кількість учасниць: 16 жінок віком старше 18 років.

Критерії участі в школі активної реабілітації:

  • громадянство України;
  • травма або захворювання спинного мозку;
  • користувачка крісла колісного;
  • наявне крісло колісне активного типу;
  • відсутність ран, відлежин та протипоказань до фізичних навантажень.

Анкети будуть опрацьовуватися одразу після надходження, і серед кандидаток, які відповідатимуть визначеним критеріям участі, буде обрано 16 учасниць, які навчатимуться в Школі активної реабілітації.

Приймання заявок триває до 31 березня 2019 року. Про результати розгляду вашої заявки вам буде повідомлено на вказаний у заявці E-mail не пізніше 3 квітня 2019 року.

Анкета учасниці: http://gar.org.ua/ican/

 Контактна особа: Пчолкін Віталій, (093) 922-48-48, ngogarua@gmail.com

Сайт: www.gar.org.ua

 Підтримати діяльність ГО “ГАР” – www.gar.org.ua/donate

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: