Школа для правозахисників-початківців і громадських активістів

Дата та час події: 23 Вересня 2020, 06:38
A+ A- Підписатися

Міжнародний Молодіжний Правозахисний Рух (МПР) і Міжнародна Школа Прав Людини і Громадянських Дій оголошують набір на участь в освітньому проекті для правозахисників-початківців і громадських активістів «Базовий семінар Школи».

«Базовий семінар Школи» – це можливість для молодих активістів громадських організацій, молодих журналістів і представників державних органів з роботи з молоддю отримати базові знання з прав людини та молодіжним дій із захисту прав людини та суспільних інтересів.

На семінарі ви зможете почути відповіді на такі питання:

Права людини: філософська концепція чи система правових норм?

Навіщо потрібні Права Людини?

Чим порушення Прав Людини відрізняються від будь-якої несправедливості?

Хто має слідкувати за дотриманням Прав Людини?

Права людини і політика: у чому схожість і відмінності?

Як можна захищати Права Людини?

Семінар відбудеться 25 лютого в Харкові. Робоча мова семінару – російська. Випускники семінару зможуть взяти участь в тематичних освітніх заходах та семінарах поглибленого рівня Міжнародної Школи Прав Людини та Громадянських Дій.

Ведучий семінару – Андрій Юров (Почесний президент Міжнародного Молодіжного Правозахисного Руху, тренер Ради Європи, директор з стратегічного розвитку Московської Гельсінської Групи).

Умови участі:

Участь у Школі безкоштовна. Учасники освітніх заходів забезпечуються харчуванням. Пріоритет віддаватиметься заявкам зі Східної України. Для кореспондентів та учасників міжнародної мережі Молодіжний Правозахисний Рух на окремих умовах можлива оплата проїзду.

Для участі в семінарі необхідно заповнити анкету на сайті Школи Прав Людини та Громадських Дій (потрібнапопередня реєстрація) до 13 лютого 2012р та пройти співбесіду. Про результати конкурсного відбору кандидати будуть сповіщені не пізніше ніж за тиждень до початку семінару.

Контактна особа: Вікторія Бабій, координатор освітніх програм МПД в Україні Тел: +38067 546 49 96

Е-mail: admin.ua@inthrschool.org

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: