Серія онлайн-дискусій “Дистанційне правосуддя: українські реалії. Майбутнє вже сьогодні”

Дата та час події: 12 Травня 2020, 15:00 – 17:00
A+ A- Підписатися

Пандемія коронавірусної інфекції (COVID-19) для сучасної демократії стала приводом для пошуку ефективних управлінських та організаційних рішень. Зокрема, перехід правосуддя в дистанційний режим роботи є прикладом оперативної реакції судової системи на зміну глобального порядку денного.

У зв’язку з цим ЦЕДЕМ організовує серію онлайн-дискусій “Дистанційне правосуддя: міжнародний досвід в українських реаліях” та “Суд онлайн в Україні: майбутнє вже сьогодні”, яка відбудеться 12–13 травня 2020 року з 15.00 до 17.00. Її мета – представити досвід того, як судова система працює в умовах пандемії, обговорити виклики для судової системи та шляхи їхнього подолання.

12 травня. 15:00–17:00 – “Дистанційне правосуддя: українські реалії”

Поспілкуємося з президентом Комітету Ради Європи з питань запобігання катуванням Миколою Гнатовським про європейські стандарти організації дистанційного судочинства. Найкращими практиками організації комунікації з громадянами та українськими реаліями організації дистанційного судочинства поділяться голова Зарічненського суду м. Сум Ганна Шелєхова та головний спеціаліст відділу аналітично-статистичної роботи Хмельницького апеляційного суду Юлія Салдан.

13 травня. 15:00–17:00 – “Суд онлайн в Україні: майбутнє вже сьогодні”

Адвокати-практики Іван П’ятак та Дмитро Мазурок поділяться своїм досвідом використання можливостей дистанційного судочинства та онлайн-ресурсів, що допомагають громадянам ефективніше реалізовувати своє право на судовий захист. В учасників вебінару також буде можливість дізнатися детальніше про найкращі юридичні онлайн-платформи та поспілкуватися з їхніми розробниками.

Подія буде організована на платформі Zoom.

Формат – модероване спілкування спікерів з подальшим обговоренням запитань від учасників заходу.

Для того щоб узяти участь у заході, до 11 травня 2020 року (00:00) заповніть анкету 

Учасники будуть відібрані за попередньою реєстрацією та матимуть можливість наприкінці зустрічі поставити запитання спікерам.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: