Семінар з театрального дослідження теми пропаганди

Дата та час події: 14 Березня 2015, 10:00
A+ A- Підписатися

14-15 березня з 10:00 до 18:00 у Центрі науки та мистецтва “DIYA” у будівлі Малої академії наук на кіностудії ім. О. Довженка (Київ, проспект Перемоги, 44) триватиме семінар з театрального дослідження теми: “Пропаганда чи діалог? В якому інформаційному просторі ми хочемо жити?”, що відбудеться в рамках фестивалю Docudays UA. 

За допомогою методики “Театр пригноблених” ініціатива “Театр для діалогу” допоможе учасникам дослідити наявні і приховані аспекти пропаганди у житті українців під час війни, пошукати способи критичного сприйняття та реагування на пропаганду і створення діалогу в інформаційному просторі. 

Результати дослідження учасники семінару представлять у форматі форум-вистави під час фестивалю Docudays UA 21-22 березня. Під час вистави актори та акторки разом з глядачами шукатимуть альтернативи пропаганді через мистецтво. 

Для реєстрації на семінар надішліть ваше ім’я та прізвище, контактний номер телефону та ЗМІ, яке ви представляєте, на theatrefordialogueua@gmail.com

Щодо питань участі або висвітлення події звертайтесь за адресою theatrefordialogueua@gmail.com або телефонуйте: Яна 097 361 83 79 та Ніна 093 774 75 29.

Довідка: 

Театр пригноблених  – театральна методика, яка була створена бразильським режисером і політиком Аугусто Боалем у 1960-х роках під час диктатури у Бразилії. За допомогою Театру пригноблених Боаль прагнув створювати безпечне середовище для участі кожного в творчому процесі та для обговорення і вирішення соціально-економічних проблем людей, які страждають від пригноблення та несправедливості.   

Одним з найпопулярніший форматів Театру пригноблених є форум-театр, в якому вистава не пропонує рішень, а лише показує проблему, і глядачі мають змогу замінити акторів на сцені та запропонувати свої варіанти вирішення показаної проблеми.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: