Семінар з практичного планування проектів у Сумах від німецького Фонду EVZ

Дата та час події: 20 Серпня 2019, 13:00
A+ A- Підписатися

У вересні Фонд EVZ (Берлін) запрошує Вас на семінар для обміну досвідом та практичного планування проектів з перспективою отримання гранту на реалізацію ідеї. 

Ми, Фонд “Пам’ять, відповідальність та майбутнє” (EVZ) з Берліна, запрошуємо Вас на семінар, який відбудеться 16 – 18 вересня 2019 року у місті Суми, і під час якого у нас буде можливість обговорити ці питання.

Завдання семінару:

1. виявлення викликів та потреб ромських громад, зокрема, ромів, що пережили геноцид, у Сумській області;

2. розробка інноваційних проектних ідей для підтримки ромів поважного віку, базуючись на інтересах громад, на перетині трьох сфер діяльності Фонду EVZ:

– заходи на користь жертв націонал-соціалізму;

– критичний розгляд історії;

– діяльність задля утвердження прав людини.

3. Формування партнерських стосунків та укріплення мереж ініціативної громадськості на Сумщині.

Для учасників та учасниць семінар стане можливістю для обміну знаннями, досвідом, взаємного навчання, (само) рефлексії, а також майданчиком для практичного планування проектів. По завершенню семінару в учасників та учасниць буде можливість представити свої проектні ідеї експертам Фонду EVZ, отримати фідбек та подати заявку на отримання гранту для реалізації ідеї. 

Для кого цей семінар: чиновників та чиновниць, представників та представниць органів місцевого самоврядування, ромських та неромських громадських організацій, окремих активістів та активісток, волонтерів та волонтерок, підприємців з Сум та Сумської області, які працюють або хочуть працюати з проблематикою вразливих груп, і, безпосередньо, з ромськими громадами. 

Кількість учасників семінару обмежено!

Проживання для іногородніх та харчування буде забезпечено. Робоча мова семінару – російська. 

Бажаючим взяти участь у семінарі необхідно заповнити анкету.

Дедлайн – 20 серпня 2019, 23:59. Оголошення списку учасників та учасниць – 30 серпня 2019. 

Якщо Ви знаєте для кого цей семінар міг би бути цікавим – будь ласка, поширюйте це оголошення на відповідних платформах чи адресно.

Інформаційно-організаційну підтримку семінару надає громадська організація “Рома України “ТЕРНІПЕ”, тому, якщо у Вас виникають запитання – звертайтесь за цим телефоном +380732062036 або пишіть на ternipe@ukr.net . Контактна особа – Галина Юрченко. 

Фонд EVZ засновано у 2000 році з метою компенсації збитків особам, залученим до підневільної праці в період націонал-соціалізму в Німеччині. З 2001 року фонд EVZ також надає гуманітарну допомогу постраждалим від нацизму, сприяє критичній оцінці минулого та зросту громадської активності у країнах Центральної та Східної Європи. Більше про Фонд Ви можете дізнатись за цим лінком.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: