Семінар “Журналістика розслідувань про довкілля: від аналізу даних до активізму”

Дата та час події: 30 Жовтня 2019, 00:00 Місце: Київ
A+ A- Підписатися

Міжнародна правозахисна організація Freedom House запрошує на семінар, присвячений напрацюванню методів роботи з інформацією та співпраці між активістами-екологами та журналістами-розслідувачами. Дедлайн для реєстрації – 18 жовтня 2019 року!  

Доступ до інформації та відкритих державних реєстрів – передумова розвитку аналітики й журналістики розслідувань про суспільно важливу інформацію, зокрема про зловживання у сфері охорони природних ресурсів, використання надр та інших загроз довкіллю. В Україні активісти-екологи та журналісти-розслідувачі досить часто не тільки працюють зі схожими темами та осередками загроз у регіонах, а й стикаються зі схожими перешкодами: відмовами в доступі до даних, тиском, переслідуваннями та фізичною агресією.

Для активістів та журналістів, які працюють на Сході України чи у Криму, умови можуть ускладнюватися й через збройний конфлікт та окупацію частини території Росією.

Міжнародна правозахисна організація Freedom House запрошує журналістів, екологів, правозахисників та громадських активістів, які працюють у сфері аналізу даних про стан екології або займаються темою захисту довкілля та прав людини в Україні, на семінар, присвячений напрацюванню методів роботи з інформацією та співпраці між активістами-екологами та журналістами-розслідувачами.

Захід відбудеться 30 жовтня (середа) з 14.00 до 18.00 у м. Києві. Лише зареєстрованим учасникам будуть повідомлені всі деталі про місце проведення заходу.

Кількість місць обмежена, тому просимо зареєструватися за посиланням.

Заявки прийматимуться до 18 жовтня 2019 року. Деталі та програму буде надіслано лише відібраним учасникам.

Зареєструватися на подію
Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: