Семінар: Як писати про міські проблеми у блогах грамотно і цікаво?

Дата та час події: 04 Грудня 2020, 09:35
A+ A- Підписатися

Східноукраїнський центр громадських ініціатив запрошує громадських активістів, блогерів, журналістів та взяти участь у семінарі «Секрети блогерської майстерності для захисту громадських інтересів при просторовому плануванні міст».

Якщо Ви є блогером, журналістом або громадським активістом та пишете про проблеми просторового розвитку міст (корупцію у містобудуванні, збереження зелених зон та пам’яток історії, незаконні будівництва, захист громадських інтересів при плануванні і розвитку населених пунктів або інші проблеми сучасного міста) – цей семінар для Вас!

Програма семінару буде складена із врахуванням навчальних потреб учасників і включатиме навчальні сесії як з проблем просторового розвитку міст (доступність містобудівної документації, незаконні будівництва, збереження культурної та історичної спадщини, водопостачання та водовідведення), так і з питань успішного блогінгу.

Захід відбудеться 13-16 грудня 2012 року, у Чернігові (організований виїзд учасників із Києва до Чернігова 13 грудня о 15 годині). 

У ході навчальної програми учасники семінару матимуть можливість:

– навчитися/ вдосконалити вміння створювати тексти в різних форматах та на різних блог-платформах;

– отримати навички написання якісних текстів з проблем міста з привабливим для читача стилістичним, змістовним та графічним оформленням текстів;

– отримати навички результативного просування суспільно-важливих ідей з допомогою різних інтернет-технік;

– обговорити дилеми та шляхи дотримання етичних стандартів при створенні інтернет-публікацій;

– дізнатися про джерела отримання інформації з питань землекористування та будівництва;

– навчитися писати гострі тексти без ризику подальших судових позовів. 

Для участі у заході потрібно:

  1. 1)створити запис на тему «Проблема у розвитку мого міста» (незаконні будівництва, знищення зелених зон, відсутність вело доріжок тощо) і розмістити його у блогах на сайті cityplan.in.ua ;
  2. 2)заповнити онлайн-анкету та надіслати її організаторам не пізніше 24:00 2 грудня.

Запрошені учасники будуть поінформовані про участь у семінарі не пізніше 4 грудня. Участь у семінарі безкоштовна.  Організатори заходу забезпечують запрошеним учасникам житло та харчування. У разі потреби організатори компенсують учасникам витрати на проїзд.

З додаткових питань звертайтеся до Аліни Бондар за телефоном 0999322673 або на e-mail:  bondar.alina21@gmail.com“>bondar.alina21@gmail.com .

***

Навчальні заходи проводяться у рамках проекту «Блогери – рятівники міст», який реалізується Східноукраїнським центром громадських ініціатив за фінансової підтримки Посольства США в Україні.

 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: