Розпочався набір учасниць на семінар “Жінки в політиці”

Дата та час події: 03 Жовтня 2019 – 05 Жовтня 2019, 00:00 Місце: Харків
A+ A- Підписатися

Інститут Політичної Освіти оголошує набір жінок – депутаток місцевих рад та жінок, які планують стати депутатками, до участі в навчальному семінарі “Жінки в політиці” в межах проєкту “Місцеве самоврядування. Крок до ефективності”.

Семінар відбудеться 3–5 жовтня 2019 року в  м. Харкові. 

Для участі в навчанні необхідно надати:

  • заповнену анкету;
  • резюме (автобіографічні відомості);
  • рекомендацію від організації, яка делегує учасницю (надається від місцевої ради, партійної чи громадської організації тощо).

На підставі конкурсного відбору, враховуючи наявність повного пакета документів, мотивацію, регіональне представництво, команда ІПО сформує одну групу, чисельністю 30 осіб.

Учасниць навчань буде забезпечено  харчуванням, проживанням, навчальними матеріалами.

(Транспортні витрати НЕ відшкодовуються.)

Документи слід надіслати до 20 вересня 2019 року. 

* Увага! До участі в конкурсі допускаються тільки ті кандидатки, які нададуть Інституту Політичної Освіти до вказаного терміну повний пакет документів.

Документи можна надсилати електронною поштою на адресу office@ipo.org.ua з позначкою ZHYNKY.

 Zhinky v polityci

Проєкт “Місцеве самоврядування. Крок до ефективності” реалізує Інститут Політичної Освіти  в партнерстві з представництвом Фонду Конрада Аденауера

З метою дотримання Загального регламенту про захист даних (GDPR) (Регламент (ЄС) 2016/679) надані персональні дані будуть використовуватися Фондом Конрада Аденауера за Свободу виключно для виконання своїх юридичних зобов’язань відповідно до німецького та європейського законодавства стосовно управління проєктами та підзвітних державних витрат. Надані особисті дані будуть використовуватися Фондом для підтримки контакту з учасниками в контексті програм Фонду, надсилання необхідних повідомлень та запрошень на заходи. Підписуючи цю форму, учасники погоджуються надати всі необхідні дані та дають згоду на використання цих даних виключно для згаданих цілей.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: