Розгляд скарги на бездіяльність прокуратури у справі про затримання Бочковського і Стоєцького

Дата та час події: 05 Червня 2015, 09:30
A+ A- Підписатися

5 червня о 9:30 у Печерському районному суді (Київ, вул. Гайцана, 4, каб. 107) відбудеться розгляд провадження за скаргою правозахисника, адвоката Харківської правозахисної групи Геннадія Токарева на бездіяльність виконуючого обов’язки прокурора м. Києва О. Валендюка щодо не внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

1 квітня Геннадій Токарев подав до Генеральної прокуратури України заяву про вчинене кримінальне правопорушення з приводу затримання співробітниками МВС України без дозволу суду голови Державної служби з надзвичайних ситуацій С. Бочковського та його першого заступника В. Стоєцького, яке було публічно здійснено в рамках боротьби з корупцією.

15 квітня адвокат отримав відповідь, з якої було видно, що ГПУ перенаправила заяву, яка чомусь була розглянута як звичайне “звернення”, до прокуратури м. Києва для “розгляду звернень”.

Фактично ГПУ не виконала вимоги КПК щодо реєстрації заяв про вчинені кримінальні правопорушення і початку розслідування, що в черговий раз підкреслює думку Європейського суду з прав людини, що органи прокуратури в Україні не бажають проводити ефективне розслідування скарг на працівників міліції“, – зазначає Геннадій Токарев.

 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: